Zamknij

Rolnik szuka żony: fanki zachwycone bratem Pawła. Jest przystojny i do wzięcia [FOTO]

05.10.2020 12:28
Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Paweł z "Rolnik szuka żony 7" pokazał młodszego brata. Robert okazał się przystojnym singlem. Po emisji odcinkach profile programu zalały komentarze zauroczonych internautek. 

"Rolnik szuka żony 7" ponownie wywołał mnóstwo emocji wśród widzów. W czwartym odcinku randkowego show Jedynki uczestnicy gościli zaproszonych kandydatów i kandydatki w swoich gospodarstwach. Goście mieli okazję zobaczyć, jak żyją rolnicy i poznać ich bliskich. Jednym z najciekawszych momentów niedzielnego show okazały się odwiedziny u Pawła, 38-letniego hodowcy szkockiego bydła z Piasecznej na Dolnym Śląsku. Uczestnik przedstawił swojego tatę i niespodziewanie pochwalił się przystojnym rodzeństwem. Brat Pawła, Robert Bodzianny, natychmiast zmiękczył serca damskiej części widzów, a gdy okazało się, że jest wolny, w sieci wybuchło istne szaleństwo!

Do tej pory widzowie najbardziej ze wszystkich uczestników polubili Macieja i Pawła. Ten ostatni nie jest już telewizyjnym debiutantem. W 2017 roku pojawił się w przygodowym reality show "Wyspa przetrwania" emitowanym na antenie Polsatu. Był jednym z 16 surwiwalowców walczących o przetrwanie na jednej z tropikalnych wysp archipelagi Fidżi. Choć należał do faworytów, odpadł tuż przed półfinałem. Po latach Paweł Bodzianny pojawił się jako uczestnik 7. edycji "Rolnik szuka żony", czym zaskoczył wielu widzów. Obecnie 38-latek wiedzie życie hodowcy szkockich krów, które czule nazywa Baśkami. W gospodarstwie pomagają mu najbliżsi, w tym ojciec i młodszy brat. Obu mieliśmy okazję poznać w ostatnim odcinku programu. 

Rolnik szuka żony: Paweł jej nie wybrał i dobrze. Wyszła prawda o kolejnej kandydatce

Rolnik szuka żony: Paweł Bodzianny pokazał brata Roberta

Kandydatki Pawła: Marta, Agnieszka i Natalia przybyły na okazałą farmę mieszczącą się na Dolnym Śląsku. Dziewczyny zostały ciepło przyjęte przez rolnika i jego rodzinę. Widzów ujął nie tylko tata Pawła, pan Waldemar, ale także młodszy brat. Robert szczególnie ożywił się na widok Agnieszki, która przyjechała ze sporym plecakiem turystycznym. Wyznał, że z pewnością byłaby dobrą kompanką w podróżach. Marcie Manowskiej od razu przyszła do głowy pewna myśl. 

Wiecie, że ja pomyślałam o tym? Ale by było, gdyby to Paweł znalazł wybrankę, a przy okazji też Robert. Nie powiedziałam tego przed kamerami! - powiedziała zmieszana, zakrywając twarz.

Tym samym wyszło, że Robert obecnie jest wolny. Ponadto ojciec Pawła zdradził, że ma jeszcze trzeciego syna i oczekuje trzech synowych. Czy Robert pójdzie w ślady starszego brata i również zachce poszukać kogoś przed kamerami? 

Na chwilę obecną nie zamierzam wziąć udziału w programie, ale życie mnie nauczyło, że niczego nie wolno wykluczać. Więc zobaczymy, co życie przyniesie, ale na chwilę obecną nie - wyznał Robert. 

Po emisji odcinaka pojawiło się mnóstwo komentarzy rozentuzjazmowanych fanek. Część z nich stwierdziła wprost, że Robert przebija atrakcyjnością Pawła i na pewno będzie miał spory odzew. 

Brat Pawła, zakocha się!

Oj, brat Pawła może stać się czarnym koniem tej edycji. 

Robert to chyba wolny długo nie będzie... 

O szlag! Właśnie obejrzałam powtórkę i ten brat Pawła to jest ciacho! Szkoda, że namiarów nie ma... - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Posłuchaj podcastu