Zamknij

Rolnik szuka żony: faworytka Macieja była już w programie? "To dziewczyna od Seweryna"

22.09.2020 15:12
Rolnik szuka żony 7
fot. materiały prasowe TVP

Kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony 7" to koleżanka Seweryna z poprzedniej edycji? Widzowie zdemaskowali Monikę. W sieci pojawiły się screeny jednego z odcinków, na których, zdaniem internautów, widać faworytkę Maćka. 

Program "Rolnik szuka żony 7" jeszcze się na dobre nie zaczął, a już wzbudza kontrowersje. Internauci twierdzą, że produkcja podstawiła jedną z kandydatek Macieja. Monika, 27-letnia nauczycielka ze Złotowa, jak przedstawiono ją w ostatnim odcinku, miała pojawić się w poprzedniej edycji wśród towarzyszek Seweryna Nowaka. Na dowód widzowie publikują screeny z odcinka, w którym pojawiła się atrakcyjna "okularnica".

W nowej edycji show TVP Monika wystąpiła jako jedna z dziewczyn zabiegających o względy Macieja, 31-letniego rolnika z Wielkopolski piszącego doktorat. Smukła brunetka wpadła uczestnikowi w oko już na etapie listów. Maciek zdecydował się do niej zadzwonić. Usłyszał wówczas, że Monika pracuje w szkole jako nauczycielka chemii i sprawuje opiekę na trwających egzaminach, przez co nieprędko będzie mogła się z nim zobaczyć. Rolnik nie ukrywał, że ze wszystkich kandydatek najbardziej chciałby poznać właśnie Monikę. Kobieta zjawiła się jako ostatnia i zrobiła na Macieju piorunujące wrażenie. Uczestnik talk bardzo chciał ją zatrzymać w programie, że wypisał jej zwolnienie z lekcji.

Rolnik szuka żony: poruszająca historia Józefa. Rodzina się go wyrzekła 

Rolnik szuka żony 7: Monika, kandydatka Macieja, pojawiła się w poprzedniej edycji? 

Widzowie jednak studzą zapał wszystkich tych, którzy kibicują Maćkowi i Monice i publikują zdjęcia demaskujące faworytkę rolnika. Jeśli wierzyć zapewnieniom internautów, Monika pojawiła się w 6. edycji "Rolnik szuka żony" jako koleżanka Seweryna Nowaka. Można było ją zobaczyć w ósmym odcinku na spotkaniu, które rolnik zorganizował dla znajomych. Monika siedziała przy stole obok rolnika i jego ówczesnej partnerki Marleny. 

Ona była w poprzedniej edycji jako znajoma Seweryna - piszą na Instagramie. 

Z Fb wiadomo, że pani nauczycielka już była w programie u Seweryna.

Pamiętam ją, wystąpiła jako koleżanka Seweryna z 6. edycji. Teraz ma tylko dłuższe włosy. Ustawka jak nic... 

Między Chwalimiem Seweryna a Złotowem, gdzie mieszka ta dziewczyna, jest 27 km, więc możliwe, że to ona - komentują internauci.

Czyżby Monika była podstawioną kandydatką? Część widzów nie ma wątpliwości, że dziewczynę podsunęła Maciejowi produkcja. Inni są zdania, że Monika mogła sama zgłosić się do programu, tym razem nie jako statystka, lecz osoba realnie poszukująca miłości. 

Posłuchaj podcastu