Zamknij

Rolnik szuka żony 7: jest zwiastun nowej edycji. Tak wyglądają uczestnicy [WIDEO]

09.04.2020 10:30
Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 7" na antenie TVP już w Wielkanoc. Do sieci trafił zwiastun nowej edycji prezentujący uczestników programu. Wiemy, kiedy i o której pierwszy odcinek 7. edycji "Rolnik szuka żony". 

Rolnik szuka żony 7 - kim są uczestnicy nowej edycji?

W sieci pojawił się zwiastun 7. edycji "Rolnik szuka żony". Popularny show Jedynki wraca na antenę w Wielkanoc, ale już teraz można zobaczyć dziewięciu kandydatów do randkowego formatu. Wśród osób poszukujących miłości znaleźli się zarówno młodzi, jak i starsi rolnicy. Tym razem grono będzie przemieszane także pod względem płci. W zwiastunie 7. edycji "Rolnik szuka żony" pojawiły się dwie rolniczki. Ciekawostką jest również fakt, że do programu zgłosili się dwaj bracia. Niestety nie wszyscy dostaną szansę na udział w show. Marta Manowska zaprosi tylko tych, którzy otrzymają najwięcej listów od potencjalnych partnerek i partnerów. 

Rolnik szuka żony 7 - odcinek wielkanocny. Kiedy i o której? 

Pilotażowy odcinek "Rolnik szuka żony 7" zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 21:20 w TVP1. Widzowie będą mieli okazję poznać bohaterów programu i zobaczyć, jak wygląda ich codzienne życie, praca i pasje oraz poznać preferencje odnośnie wymarzonego partnera. Cała edycja "Rolnik szuka żony 7" zostanie wyemitowana jesienią 2020 roku. Pierwszy odcinek show, w którym Marta Manowska wręczy uczestnikom listy od kandydatów, będzie miał premierę 13 września

Zagłosuj

Będziesz oglądał/oglądała 7. edycję "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów: