Zamknij

Rolnik szuka żony: kandydatka Dawida ma chłopaka? Zaskakujące zdjęcia na Instagramie [FOTO]

24.11.2020 15:54
Łucja Siennicka
fot. materiały prasowe TVP

Magda, kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony 7", ma już partnera? Na Instastory pojawiły się romantyczne zdjęcia, na których Magdzie towarzyszy mężczyzna. Czyżby uczestniczka już kogoś sobie znalazła? 

29-letni Dawid z Wielkopolski jest jednym z uczestników siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie znalazł szczęścia przed kamerami, o czym mogliśmy się przekonać w ostatnim odcinku. Po odejściu Agnieszki i dramatycznym pożegnaniu z Martyną, które przyprawiło rolnika o atak histerii, wyczerpany nerwowo Dawid postanowił zakończyć udział w programie i podziękował ostatniej z kandydatek, Magdzie.

Podczas gdy kolejne odcinki "Rolnik szuka żony" są emitowane w TVP1, widzowie starają się wyszukać w sieci informacji na temat poszczególnych uczestników. Bez problemu udało im namierzyć instagramowe profile Dawida, Martyny, Pawła i Marty oraz dowiedzieć się co nieco na temat nowego związku Macieja, który po programie miał spotykać się z dziennikarką TVP Białystok. Wypłynęły także zaskakujące szczegóły na temat Magdy, którą zaprosił do siebie Dawid. Podczas ostatniego Q&A kandydatka w wymowny sposób pochwaliła się bliską relacją z pewnym mężczyzną.

Rolnik szuka żony 7: Martyna od Dawida przeszła metamorfozę. Powiększyła usta? [FOTO]

Rolnik szuka żony 7: Magda od Dawida ma chłopaka? 

Przed emisją ostatniego odcinka "Rolnika" Magda zorganizowała na Instastory zabawę w pytania i odpowiedzi. Uwagę zwracały pikantne zdjęcia zmieszczone w postach. Była adoratorka Dawida najwyraźniej chciała dać do zrozumienia, że nie jest sama, bo opublikowała ujęcia swojej ręki na męskim udzie i ramieniu. Internauci od razu zaczęli dopytywać, czy towarzyszy jej Dawid, ale nie doczekali się odpowiedzi. 

Myślicie, że atrakcyjna Białostocczanka znalazła kogoś po programie? 

Rolnik szuka żony: Dawid na starych zdjęciach. Dzisiaj to przystojniak. A kiedyś? [FOTO]

wat
fot. Instastory:@camarero_chica
magda 2
fot. Instastory:@camarero_chica