Zamknij

Rolnik szuka żony: kolejna kandydatka zdemaskowana. Szok, jak kiedyś wyglądała [FOTO]

23.09.2020 16:04
Rolnik szuka żony 7
fot. materiały prasowe TVP

Kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony 7", Kasia, to uczestniczka programów randkowych TVN i Polsat Cafe. Internauci rozpoznali dziewczynę, choć nie było łatwo. Jej stare zdjęcia zaskakują! 

Rolnik szuka żony 7" wzbudza mnóstwo emocji. Uczestnicy są już po pierwszych spotkaniach z kandydatkami i kandydatami. W najbliższą niedzielę okaże się, które z zabiegających o rolników osób otrzymają zaproszenie do kolejnego etapu. Tymczasem widzowie postanowili uważniej przyjrzeć się niektórym kandydatkom i przeprowadzić małe śledztwo. Udało im się ustalić, że faworytka Macieja, przedstawiona jako 27-letnia Monika ze Złotowa, pojawiła się w poprzedniej edycji w towarzystwie Seweryna

To jednak nie koniec "Rolnik Gate". Internauci dokonali kolejnego zaskakującego odkrycia. W gronie kandydatek Macieja pojawiła się dziewczyna, którą wcześniej brała udział w programach randkowych w innych stacjach. Choć w "Rolniku" pojawiła się tylko na chwilę, internauci bez problemu rozszyfrowali jej tożsamość. Kasia to bowiem weteranka poszukiwania miłości przed kamerami. 

Rolnik szuka żony: poruszająca historia Józefa. Rodzina się go wyrzekła

Rolnik szuka żony 7: Kasia, kandydatka Macieja, wystąpiła w "Randce z nieznajomym"

Dziewczynę zabiegającą o względy Maćka można było zobaczyć m.in. w randkowym show TVN Style "Miłość od kuchni", a także programie "Randka z nieznajomym" emitowanym w Polsat Cafe. Na instagramowym profilu "Rolnika" widzowie piszą: 

Katarzyna już była w jakimś innym programie, jakiś "Apetyt na miłość" czy coś...

Faktycznie, ta Kasia już była w jednym programie na Polsacie, ale jakby przyszła ubrana tak jak wtedy, to by ją Maciej z miejsca pogonił hehe

Faktycznie, wygląd Kasi w jednym z programów znacznie różnił się od tego, jaki zaprezentowała w "Rolnik szuka żony". Dziewczyna pojawiła się wówczas w czarnych włosach i rockowym makijażu. Na szczęście było to tylko przebranie. 

Posłuchaj podcastu