Zamknij

Rolnik szuka żony 7, odcinek 1. Co się wydarzyło? Kandydaci mają już swoje typy

13.09.2020 22:59
rolnik szuka żony
fot. Instagram/@Rolnikszukazonytvp/screen

Rolnik szuka żony 7, odcinek 1. Co się wydarzyło? Kandydaci mają już swoje typy. Piękna Magda pobiła rekord w liczbie otrzymanych listów. Napisał do niej nawet flecista z Ekwadoru, ale zainteresował ją wytatuowany miłośnik kotów. Co wydarzyło się u pozostałych uczestników?

"Rolnik szuka żony 7" - odcinek 1 programu już za nami. W tym odcinku rolnicy i jedna rolniczka dostali pudełka z listami od kandydatów i kandydatek. Prawdziwy rekord programu ustanowiła Magda, do której przyszło aż 386 listów. Dotąd w programie najwyższa liczba wynosiła 220. Magda pobiła ten rekord z dużą nawiązką.

"Rolnik szuka żony" 7 - listy od kandydatów

Tradycyjnie już pierwszy odcinek "Rolnika" koncentruje się przede wszystkim na przedstawieniu uczestników (a w zasadzie przypomnieniu ich sylwetek z epizodu "zerowego") oraz na chwili czytania listów od kandydatów i kandydatek. To bardzo ważny etap, który budzi olbrzymie emocje.

Jako pierwszą prowadząca Marta Manowska odwiedziła piękną rolniczkę Magdalenę. 26-letnia kobieta ma za sobą już nieudane małżeństwo. Została zdradzona, dlatego trudno jej na nowo komuś zaufać. Chciałaby już być mamą i mieć obok osobę, z którą będzie mogła iść przez życie.

Do Magdy przyszła rekordowa liczba listów. Jednym z kandydatów okazał się długowłosy flecista z Ekwadoru. Niestety, nie zwrócił uwagi Magdy - w odróżnieniu od wytatuowanego miłośnika kotów. Jego list trafił na kupkę listów "na tak".

Rolnik szuka żony 7: uczestnicy

Drugim uczestnikiem jest 38-letni Paweł, hodowca krów szkockich. Wierzy, że wśród kandydatek znajdzie się ta jedyna.

Rolnik szuka żony 7: kiedy i gdzie oglądać powtórki?

Podobne przeczucia miał najstarszy z uczestników. 66-letni Józek jest wdowcem i mimo lat wcale nie ma zamiaru wybierać kandydatek spośród pierwszych, których listy przeczytał. Jest bardzo wybredny. Pierwsza z pań nie odpowiadała mu przez okulary. Druga - odpadła przez papierosowy nałóg.

Czwarty z uczestników - Maciej - ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Ostatnim uczestnikiem jest 29-letni Dawid, do którego przyszło ponad 100 listów. Mimo deklaracji, że wygląd się dla niego nie liczy, piękny list, który czytał, odrzucił, kiedy tylko zobaczył jego autorkę. Przyznał, że nie jest w jego typie.

"Ponad 100 listów, a jemu ciężko wybrać jakąś kobietę. Przecież wygląd to nie wszystko liczy się wnętrze, a wygląd to tylko dodatek który i tak przeminie" - komentuje jedna z internautek.

Rolnicy i rolniczka mają już swoich kandydatów. W kolejnym odcinku będą mieli okazję wybranych kandydatów spotkać. Czy będzie tak, jak to sobie wyobrażają?

Drugi odcinek programu „Rolnik szuka żony” obejrzymy w niedzielę 20 września o godzinie 21:15 na antenie TVP1.

RadioZET.pl/AS