Zamknij

Rolnik szuka żony 7, odcinek 9: Kto odpadł z programu? [22.11.2020]

22.11.2020 22:00
Rolnik szuka żony 7
fot. Sylwia Olszewska/East News

Za nami 9. odcinek "Rolnik szuka żony 7", uczestnikami targają coraz mocniejsze emocje. Podjęto poważne decyzje, wiele osób samo zdecydowało się pojechać do domów. Nie zabrakło poważnych rozmów oraz łez.

Za nami 9. już odcinek "Rolnik szuka żony 7", kolejnej serii jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych przez Telewizję Polską. Produkcja, w której rolniczki i rolnicy poszukują miłości i stałego związku, okazała się jednym z ramówkowych hitów TVP. Jak w każdej edycji, z odcinka na odcinek emocje rosną, uczestnicy coraz lepiej wiedzą, z kim chcieliby spróbować budować wspólne życie. Niestety, nie brakowało także łez osób, które zostały odrzucone i musiały zakończyć swoją przygodę z programem.

W 9. odcinku wiele impasów zostało rozwiązanych, poważne deklaracje uczestników dla ich potencjalnych partnerów i partnerek okazały się bardzo bolesne. Kto odpadł z "Rolnik szuka żony 7" 22 listopada 2020 roku?

ZOBACZ TAKŻE:  "Rolnik szuka żony 7" to klapa? "Nudny, krótki i ustawiany". Widzowie apelują do twórców

Rolnik szuka żony 7: kto odpadł w 9. odcinku programu? [22.11.2020]

Magda po grillu ze znajomymi nie była pewna do żadnego z dwóch kandydatów, którzy walczą o jej serce. Nie wykluczyła, że obaj panowie pojadą do domów. Bardzo trudną rozmowę przeprowadzili Dawid i Martyna. Niestety, jego wybranka nie czuje tego samego i podjęła decyzję o odejściu, co bardzo go zabolało. Podziękował więc także Magdzie, która zaznaczyła, że nie chce żadnego kontaktu ze strony rolnika w przyszłości.

Z kolei w gospodarstwie Józefa decyzję o odejściu z programu podjęła Apolonia, sam rolnik nie ukrywał, że mogła powiedzieć mu to wcześniej. Józef ostatecznie także pozostał sam, wszystkie panie podziękowały mu za wspólną przygodę.

Z kolei Marta doskonale dogaduje się z Pawłem i wszystko wskazuje na to, że między nimi może zrodzić się coś więcej. Wspomnieli nawet o weselu, ale szybko wyjaśnili, że to "jeszcze" nie ich uroczystość. Ilona i Monika otrzymały od Maćka bukiety kwiatów, co mocno doceniły, Ewelina natomiast pojechała do domu. Rolnik podjął decyzję, że podziękuje Monice i spróbuje szczęścia z Iloną. 

Obecnie najlepiej dobraną parą wydają się być Marta i Paweł, widać, że rodzi się między nimi uczucie. Zawodu nie krył Józef, który przyzwyczaił się do przyjemnego gwaru w gospodarstwie i z pewnością będzie tęsknił za swoimi kandydatkami.

Magda zgodnie z zapowiedzią podziękowała obu panom, jej serce nie zabiło mocniej dla żadnego z nich. Chce jednak dalej szukać życiowego partnera.

ZOBACZ TAKŻE:  Rolnik szuka żony: Maciej związał się z dziennikarką TVP? Sensacyjne doniesienia widzów