Zamknij

Plejada ujawnia uczestników "Rolnik szuka żony 7". Jeden z nich był gwiazdą programu Polsatu

25.08.2020 13:40
Marta Manowska
fot. Tomasz Zukowski/East News

"Rolnik szuka żony" tuż-tuż. Portal Plejada.pl opublikował listę wszystkich uczestników nowego sezonu. Warto podkreślić, że jeden z panów ma już za sobą telewizyjną przygodę w jednym z programów Polsatu.

"Rolnik szuka żony" wystartuje na antenie TVP1 13 września. Widzowie zobaczą już 7. edycję popularnego programu Telewizji Polskiej. Również i tym razem nie zabraknie barwnych postaci.

Portal Plejada.pl opublikował pełną listę uczestników nowej edycji. Warto podkreślić, że w nowych odcinkach programu pojawi się rolnik, który ma już za sobą jedną telewizyjną przygodę.

Plejada: uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony

Uczestnik Paweł Bodzianny wystąpił wcześniej w programie Polsatu "Wyspa przetrwania". Uczestnik polsatowskiego show początkowo był zapalonym podróżnikiem, który odwiedził wszystkie kontynenty. Z czasem postanowił jednak zostać rolnikiem. Bodzianny założył hodowlę krów hodowlanych. W wolnym czasie Paweł biega i ćwiczy crossfit.

W 7. sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy też kobietę. Mowa o Magdalenie, która pochodzi z Wielkopolski i razem z rodziną prowadzi gospodarstwo razem z rodziną. Na co dzień Magdalena zajmuje się stylizacją rzęs oraz paznokci.

Dawid również pochodzi z województwa wielkopolskiego i razem z rodzicami prowadzi gospodarstwo. Jest naczelnikiem lokalnej OSP. 29-latek wychował się w rodzinie katolickiej i bardzo ważny jest dla niego ślub kościelny.

Z kolei Maciej kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Razem z tatą prowadzi wielowiekowe gospodarstwo, które liczy 60 hektarów. W przyszłości Maciej chce zostać tatą. Szuka kobiety, która zostanie z nim na wsi.

Józef ma 66 lat i jest najstarszym uczestnikiem "Rolnik szuka żony". Mężczyzna ma własny sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa oraz hoduje pszczoły. Rolnictwem zajął się dość późno, bo dopiero na emeryturze. Józef jest wdowcem. 16 lat temu zmarła jego żona. Od tamtego czasu mężczyzna nie znalazł prawdziwej miłości.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/plejada.pl