Zamknij

Rolnik szuka żony 8: niepokojące doniesienia o jednej z par. "Tam już jest po temacie"

24.11.2021 17:25
Rolnik szuka żony 8
fot. materiały prasowe TVP

Kamila i Adam z "Rolnik szuka żony 8" kontynuują randki. Kamila pojechała z rewizytą do domu kandydata i została ciepło przyjęta przez jego rodzinę. Jednak po ostatniej wymianie zdań widzowie są niemal pewni odnośnie przyszłości tych dwojga. Miał to potwierdzić pewien szczegół w zwiastunie kolejnego odcinka. 

Program "Rolnik szuka żony 8" powoli zbliża się do finału. Wszyscy uczestnicy podjęli już decyzje odnośnie kandydatów. Elżbieta uznała, że najlepiej rokuje Marek. Stanisław nie wybrał żadnej z dziewczyn, Kamil zdecydował się na Joannę i jest na etapie budowania poważnego związku, zaś Krzysztof postanowił oświadczyć się Bogusi.

Rolnik szuka żony 8: Kamila i Adam nie będą razem? 

Kamila ostatecznie zdecydowała się zostawić w programie Adama. Wielu widzów zaskoczyła decyzja atrakcyjnej producentki pieczarek, ponieważ wydawało się, że to Tomasz ma u niej największe szanse. W ostatnim odcinku Kamila udała się z rewizytą, żeby poznać rodzinę Adama. Niestety atmosfera popsuła się podczas randki na łonie natury. Kamila miała pretensje do Adama, że ten nie wykazuje inicjatywy.

Mnie zaszokowało to, że ten kontakt powinien być, a go nie ma. To ja mam o ciebie zabiegać? - mówiła z wyrzutem.

Adam twierdził, że Kamila w pewnym momencie okazała mu chłód, a nawet raz nie odebrała od niego telefonu. Po odcinku w sieci znowu zawrzało. Widzowie cisną gromy na Kamilę, ponadto wymieniają się spostrzeżeniami odnośnie zwiastuna nowego odcinka. Niektórzy uważają to za znamienne, że nie pojawiła się tam żadna scena z kolejnego spotkania Kamili i Adama. Zdaniem widzów, para rozpadła się jeszcze przed finałem.

Tam już jest po temacie, nie było ich na randkach w zwiastunie kolejnego odcinka - komentują widzowie.

W zwiastunie migawka z nimi wyglądała na pożegnanie, co nie dziwi po jej zachowaniu, jakie było widać w dzisiejszym odcinku.

On sam powiedział: zostałem wybrany rzutem na taśmę. Już Adaś czuje po kościach sam, że jeszcze jedno nagranie do TVP i nara. 

Przecież gołym okiem wydać, że z tej mąki chleba nie będzie... Kamila wpatrzona w siebie, nie szuka partnera, lecz pracownika i wykonawcy jej poleceń.

To by potwierdzało wcześniejsze doniesienia, że Kamila i Adam nie zostaną parą po programie.