Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Kamila zareagowała na hejt po randce z Adamem. Apeluje do widzów

26.10.2021 18:56
Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVN

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" została skrytykowana po ostatnim odcinku. Widzowie byli oburzeni tym, jak producentka pieczarek potraktowała na randce Adama. Kamila postanowiła skomentować sprawę na Instagramie. 

Po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony 8" w sieci zawrzało. Widzów nie tylko oburzyło zachowanie Krzysztofa wobec Kasi i Swietłany, ale także nerwowa reakcja Kamili wobec trójki jej faworytów. 28-letnia producentka pieczarek miała pretensje do kandydatów, że naciskają na spotkania w cztery oczy i przez to w domu zapanowała napięta atmosfera. - Ja nie wyjdę z inicjatywą. To nie jest po mojej stronie, żeby spędzać czas sam na sam. Wiedzą, na czym program polega, prędzej czy później przyjdą te randki - powiedziała ze łzami w oczach. 

Randka Kamili z Adamem również okazała się nerwowa. Widzowie skrytykowali gwiazdę "Rolnika", że wyolbrzymia problem i ma pretensje o nic, w dodatku nie dała Adamowi dojść do słowa, tylko przez całe spotkanie wylewała swoje żale. "Dostała słowotoku, a później pretensja, że biedny nic nie powiedział" - krytykowali uczestniczkę internauci. Na 28-latkę spadła lawina hejtu, co najwyraźniej musiało do niej dotrzeć, bo po programie Kamila zdecydowała się zabrać głos na swoim Instagramie. 

Rolnik szuka żony 8: Kamila komentuje sytuację w programie. Apeluje do widzów

Kamila ma teraz okazję oglądać odcinki programu "Rolnik szuka żony" w telewizji i przekonać się, jak wypadła przed kamerami, a raczej sprawdzić, jak po zmontowaniu materiału przedstawili ją twórcy. Gwiazda randkowego show najwyraźniej śledzi też komentarze widzów i ich opinie na temat wydarzeń w niedzielnym odcinku. Kamila postanowiła odnieść się do randki z Adamem w krótkim komunikacie zamieszczonym na Instastories. 

Nie wpadajmy w pułapkę dopisywania historii, o której nie mamy pojęcia - zaapelowała do widzów Kamila. 

Profil Kamili Boś na Instagramie obserwuje w tej chwili ponad 24 tys. użytkowników, lecz jego zawartość mogą przeglądać jedynie followersi. Gwiazda 8. edycji "Rolnik szuka żony" prosi w opisie o jedno: "Masz negatywne zdanie o mnie, nie obserwuj".

Wstrząsające wyznanie polskiej modelki oblanej kwasem. "Współczuję sprawcy" [FOTO]