Zamknij

Rolnik szuka żony 8: zaskakujące doniesienia o jednym z uczestników. Po programie wziął ślub?

19.10.2021 17:23
Rolnik szuka żony 8
fot. materiały prasowe TVP

Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" zostaną parą? Widzowie donoszą, że uczestnik jest w związku z kandydatką z programu. Mało tego, jak informują fani, relacja tych dwojga miała niedawno wejść w poważniejszy etap. 

W programie "Rolnik szuka żony 8" uczestnicy są na etapie poznawania zaproszonych kandydatów i kandydatek. W ostatnim odcinku Kamila, Elżbieta, Stanisław, Krzysztof i Kamil pokazywali gościom swoje gospodarstwa i przy okazji testowali ich umiejętności praktyczne oraz zapał do pracy. Internauci znowu surowo skrytykowali Elżbietę za to, jak zachowała się wobec panów. Jednak największą burę od widzów zebrał Krzysztof, który bezceremonialnie wpakował się do łóżka jednej z kandydatek.

Rolnik szuka żony 8: Krzysztof i Bogusia będą razem po programie? 

55-letni Krzysztof stał się przy okazji tematem gorącej dyskusji w sieci. Widzowie znający gospodarza donoszą, że to właśnie jemu uda się poznać w programie odpowiednią kobietę. Ma nią być Bogusia, spokojna i rezolutna 52-latka z okolic Zgierza, która już zdążyła podbić serce rolnika swoją pracowitością.  

Jak czytamy w wizytówce, Bogusława jest po rozwodzie, wiele przeszła i marzy o tym, by nareszcie poznać kogoś, kto otoczy ją miłością. Ma duże doświadczenie w pracy na gospodarstwie, żadnej pracy się nie boi i bardzo chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Jest bardzo wrażliwą i ciepłą osobą, której radość sprawia pomoc innym. Lubi rozmawiać. Resztę życia chciałaby spędzić u boku mężczyzny, któremu mogłaby bezgranicznie zaufać - podano na Facebooku. 

W komentarzach widzowie podkreślają, że Krzysztof i Bogusia są parą od kilku miesięcy. Podobno już zamieszkali ze sobą, a według dobrze poinformowanych - są już po ślubie. 

Ktoś napisał na stronie TVP "Bądźmy razem", że wybrał Bogusię. Ponoć jej znajoma była na ich ślubie. TVP zaraz usunęło ten komentarz - piszą na fanowskiej grupie "Rolnika" internauci. 

O tym, czy Krzysztof faktycznie związał się z Bogusią, dowiemy się już niebawem z programu. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku gospodarz wyznał, że ma już swoją faworytkę, nie chciał jednak zdradzić, kogo ma na myśli. Liczycie, że będzie to właśnie Bogusia? 

Sanatorium Miłości: Ania i Zbyszek jednak zostali parą? Już się ze sobą nie kryją