Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nowej edycji. Kiedy odcinek zerowy?

23.02.2021 15:58
Rolnik szuka żony
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Rolnik szuka żony 8" pojawi się jeszcze w tym roku. Trwają przygotowania do odcinka pilotowego, w którym poznamy sylwetki rolników pragnących wziąć udział w programie. Marta Manowska opublikowała pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu. 

"Rolnik szuka żony" należy do najpopularniejszych programów TVP. Randkowy show prowadzony przez Martę Manowską zadebiutował na antenie w maju 2014 roku i szybko stał się hitem w ramówce telewizyjnej Jedynki. Do tej pory powstało siedem sezonów. Wielu uczestnikom udało się znaleźć miłość przed kamerami i założyć rodziny. Do najpopularniejszych par z programu należą Anna i Grzegorz Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie oraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, którzy już niedługo wystąpią w trzeciej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance"

Pandemia i związane z nią obostrzenia sprawiły, że do końca nie wiadomo było, czy powstanie kolejna edycja "Rolnik szuka żony". W ubiegłym roku ekipa miała trochę problemów, ale ostatecznie udało się nakręcić nowe odcinki. Tym razem nie będzie inaczej. Marta Manowska już pracuje na planie 8. sezonu "Rolnika", co oznacza, że randkowy show dla gospodarzy na pewno pojawi się na antenie. Obecnie trwają przygotowania pilotowego odcinka, w którym zostaną przedstawione sylwetki rolników i rolniczek chcących wziąć udział w programie. 

Rolnik szuka żony: Magda niedługo weźmie ślub! "Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia"

Rolnik szuka żony 8: ruszyły zdjęcia do nowego sezonu. Kiedy odcinek zerowy? 

Marta Manowska przekazała fanom radosną wiadomość. Rozpoczęły się zdjęcia do 8. edycji "Rolnik szuka żony", która - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - pojawi się na antenie jesienią. Tymczasem ekipa pracuje nad wizytówkami rolników. 

Ruszyła maszyna po szynach. Wcale nie ospale.... Mamy to! "Rolnik szuka żony" - 8. edycja ruszyła - zaanonsowała na Instagramie Marta Manowska. 

Fani naturalnie chcieli wiedzieć, kiedy "Rolnik szuka żony 8" pojawi się w telewizji. Jak zdradziła gospodyni show, odcinek pilotowy zostanie wyemitowany w Święta Wielkanocne, które w tym roku wypadają 4 kwietnia. - Będę informować o dacie - zapewniła Manowska.

Gwiazda nie chciała zdradzać szczegółów, ale podkreśliła, że pierwszy bohater, u którego pojawiła się z kamerami, jest "mądry, czuły, szczery i wrażliwy".

Czekacie już na prezentacje uczestników?