Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Stanisław posądzony o rasizm. "Ewidentnie przeszkadzał mu mój kolor skóry"

23.09.2021 18:01
Stanisław z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" został oskarżony o rasizm przez jedną z kandydatek. Kobieta o afrykańskich korzeniach twierdzi, że gospodarz odrzucił jej list ze względu na jej kolor skóry. - Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną - stwierdziła 19-letnia Nathalie. 

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" znalazł się na cenzurowanym już po pierwszym odcinku, gdy Marta Manowska wręczyła mu do przeczytania listy od zainteresowanych kobiet. 26-letni gospodarz z Wielkopolski otrzymał sporo ofert od pięknych i wydawałoby się, sensownych dziewczyn, spośród których wiele szczyciło się nienagannym wykształceniem i ambitnymi zajęciami. Okazał się jednak dość wybredny. 

Staszek bez entuzjazmu przeglądał kolejne listy i odrzucał kandydatki czasami tylko po spojrzeniu na zdjęcia, stwierdzając wprost, że nie są w jego typie. Przypomnijmy, że Stanisław zaznaczył w wizytówce, że podobają mu się kobiety wysokie i szczupłe, głównie brunetki. Zwraca uwagę na drobne gesty, ceni wrażliwość i empatię. Partnerka mogłaby być starsza od niego, nawet o 3 lata. Gdyby była po rozwodzie, nie byłby to dla niego duży problem, ale jednak preferowałby, aby partnerka miała "czystą kartę" - czytamy o preferencjach rolnika. 

Rolnik szuka żony: Stanisław zawiódł widzów. Porównują go do Waldka z 6. sezonu. "Ego z kosmosu"

Rolnik szuka żony 8: Stanisław posądzony o rasizm przez jedną z kandydatek 

Smutny los wielu odrzuconych kandydatek Stanisława podzieliła 19-letnia Nathalie. Kobieta w pierwszych wersach swojego listu napisała, że jest Polką o afrykańskich korzeniach. Super! - zachwyciła się Marta Manowska. Ale Staszek nie podzielił jej entuzjazmu i po rzuceniu okiem na zdjęcia kandydatki, rzekł: Damy na nie. 

Nathalie jest oburza tym, jak została potraktowana przez rolnika. 19-latka twierdzi, że została odrzucona wyłącznie ze względu na swój kolor skóry, a świadczyć miała o tym reakcja Stanisława, który już po pierwszej informacji i spojrzeniu na fotki przerwał lekturę listu. 

Ewidentnie podczas odcinka było widać, że Stanisławowi przeszkadzał mój kolor skóry, bo, niestety, na wsi mogłoby to być "problemem". Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną. I tak właśnie zachowują się rasiści - powiedziała Nathalie w rozmowie z Pomponikiem. 

Dziewczyna wyznała, że po tym, jak została potraktowana, drugi raz nie wysłałaby listu do programu. Jak powiedziała Pomponikowi, przez swój wygląd wielokrotnie musiała znosić niewybredne komentarze i zaczepki na ulicy oraz przykre wiadomości w sieci. Próby zrobienia mi krzywdy na tle seksualnym też były - wyznała Nathalie.

Przypomnijcie siebie fragment "Rolnika", w którym Stanisław odrzucił kandydaturę 19-latki.