Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Szokująca decyzja uczestnika. Internauci: "Żałosny"

21.11.2021 22:26
Stanisław z "Rolnik szuka żony 8"
fot. screen: YouTube

Emocje w 8. edycji "Rolnik szuka żony" nie opadają. W najnowszym odcinku randkowego show TVP Stanisław podjął szokującą decyzję, za którą został skrytykowany przez widzów.

" Rolnik szuka żony" cieszy się niezmienną popularnością. Format, w którym rolnicy i rolniczki poszukują miłości wśród wybranych uczestników i uczestniczek, zagościł na antenie Telewizji Polskiej w maju 2014 roku. Wiele osób nie wróżyło mu sukcesu, tymczasem okazało się, że widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzą sercowe perypetie bohaterów, oceniają ich zachowanie, a często trzymają kciuki za swoich faworytów. O popularności programu prowadzonego przez Martę Manowską doskonale świadczy fakt, że obecnie na ekranach oglądamy 8. już edycję "Rolnika". Edycję, zdaniem wielu osób, wyjątkowo kontrowersyjną, głównie za sprawą głównych bohaterów.

Produkcje randkowe swój sukces w największym stopniu opierają na barwnych uczestnikach, którzy mogą zyskać sympatię widzów lub wywołać skrajne, napędzające oglądalność emocje. Takich postaci z pewnością nie zabrakło w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Niejednemu bohaterowi oberwało się już od internautów - Krzysztofowi za faworyzowanie Bogusi, Elżbiecie za rzekome wykorzystywanie kandydatów do pracy, czy Kamili za krytykowanie zainteresowanych nią panów. Wydaje się, że tylko Kamil i Asia mogą liczyć na niesłabnącą sympatię. Najnowszy odcinek programu także nie dał się widzom nudzić.

Rolnik szuka żony 8: Szokująca decyzja Stanisława. Widzowie krytykują rolnika

Najnowsza odsłona rolnika ma szanse na połączenie kilku par, część z nich nie ukrywa swojego szczęścia i planuje wspólną przyszłość. Bogusia i Krzysztof zaręczyli się i opowiadali o ślubie, Asia i Kamil wyznali sobie miłość i rozmawiali o zamieszkaniu razem. Także relacja Elżbiety i Adama rozwija się doskonale, para nie szczędziła sobie czułości. Kamila po raz kolejny sprzeczała się ze swoim kandydatem, jednak najwięcej emocji wzbudziła decyzja, jaką podjął Stanisław.

Rolnik pozostał jedynym uczestnikiem "Rolnik szuka żony 8", który do tej pory nie zdecydował się, z którą kandydatką chciałby zacieśnić więzi. Stanisława nazwano nawet największym nudziarzem edycji, mimo to wszystkie trzy kobiety z niecierpliwością czekały na informację, którą postanowił wybrać. Każda podkreśliła, że chciałaby zostać "tą jedyną". Niestety, niespodziewanie postanowił odesłać do domów wszystkie kandydatki, co szczególnie rozczarowało Roksanę. W jej oczach pojawiły się nawet łzy.

- Proponuję, żebyśmy zostali przyjaciółmi - zakończył.

Bohater 8. edycji po raz kolejny spotkał się z krytyką widzów. W komentarzach internauci złośliwie żartowali, że Stanisław wyświadczył kandydatkom przysługę, bowiem związek z nim żadnej nie wyszedłby na dobre.

- Szkoda dziewczyn, żałosny facet

- Przynajmniej poznają kogoś normalnego nie drętwego jak nieboszczyk.

- Jeju, jak mi szkoda tych dziewczyn. Szczególnie Roksany, było widać że jej zależy, a on jeszcze posądzał ją, że nie ma szczerych intencji. I teraz wyszło kto jakie miał intencje, z resztą było widać od początku.

- Nie ma co na Stasia psioczyć. Uratował "życie" dziewczynom, bo miałyby z nim prze****ne. Jeszcze będą mu wdzięczne za tę decyzję - czytamy.

Wy także uważacie, że lepiej się stało, że Stanisław nie dał nadziei żadnej z kobiet?