Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila i jej kandydaci wcale nie szukają miłości? Były uczestnik się wygadał

15.10.2021 13:04
Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" nie znajdzie nikogo w programie? Jeden z byłych uczestników randkowego show już wie, jak potoczą się losy atrakcyjnej producentki pieczarek oraz innych uczestników. 

"Rolnik szuka żony 8" jest żywo komentowany w mediach społecznościowych. Widzowie wymieniają się nie tylko opiniami na temat tego, co oglądają w telewizji, ale także przemycają pewne nieznane informacje o uczestnikach. Warto przypomnieć, że odcinki były nagrywane kilka miesięcy temu, a w życiu występujących w nim osób zdążyły już zajść pewne zmiany.

Widzowie zdążyli odszukać profile kilku uczestników i kandydatów, m.in. 26-letniego Stanisława, który chwalił się niedawno zdjęciami z wakacji z partnerką. Udało się także znaleźć co nieco na temat Marka zabiegającego o Elżbietę. Okazało się, że mężczyzna wcześniej ratował swoją restaurację w "Kuchennych rewolucjach", gdzie towarzyszyła mu żona. Widzowie informują również o tym, co słychać u 55-letniego Krzysztofa oraz jak po programie potoczyły się losy innych gwiazd ósmej edycji.

Rolnik szuka żony 8: były uczestnik zdradza, co stanie się z Kamilą

W programie uczestnicy są dopiero na etapie poznawania zaproszonych na gospodarstwa faworytów. Na razie trudno jest stwierdzić, kto ma największe szanse na stworzenie pary, choć widzowie już teraz nie wróżą szczęścia wybrednemu Stanisławowi oraz zbyt nieufnej Elżbiecie. Sporo osób kibicuje za to pozostałym uczestnikom, w tym atrakcyjnej Kamili. Widzowie typują, że pieczarkowa potentatka może zbliżyć się z przystojnym Tomkiem i to właśnie z nim spróbować stworzyć związek. 

Tymczasem w sieci ujawnił się jeden z byłych kandydatów w drugiej edycji "Rolnika". Mężczyzna ubiegający się kiedyś o względy Ani Michalskiej zdaje się być świetnie poinformowany o tym, co wydarzy się w bieżącym sezonie. Na swoim profilu napisał, że zarówno Kamila, jak i jej kandydaci wcale nie mieli zamiaru znaleźć w programie miłości. Przy okazji dał do zrozumienia, że akcja show toczy się według scenariusza. 

(pisownia oryginalna)

Szanuję oglądających program, w którym sam miałem udział ZAGRAĆ. Ale apeluję o rozwagę i niewkręcanie się. Komentarze typu, że "dziewczyna brakuje a u Niej są chłopaki od roboty" mnie bawią. Ludzie ten program był nagrywany kilka miesięcy temu!! Ani Jej, ani im nie chodziło o miłość jak się okazało, więc nie wyszło nic z tego, a teraz każdy ma swoje życie, więc ludzie nie dajcie się zwariować! P.s ale scenariusz przewidział też miłość w tej edycji i jednemu rolnikowi się udało... Pozdrawiam wszystkich fanów Rolnik szuka żony TVP - czytamy we wpisie Łukasza. 

Z kolei na jednej z rolnikowych grup fanowskich Łukasz napisał:

Już dawno ich nie ma. Impreza teraz, a program nakręcony dawno. Nie wyszło z żadnym. 

Już niedługo przekonamy się, czy były kandydat Ani faktycznie napisał prawdę.

Rolnik szuka żony: Krzysztof i Elżbieta znajdą miłość w programie? Zaskakujące doniesienia widzów