Zamknij

Rolnik szuka żony 8: jest zwiastun nowej edycji. Kiedy i o której premiera? [WIDEO]

06.09.2021 12:23
Rolnik szuka żony 8
fot. materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony 8" pojawi się w TVP jeszcze we wrześniu. Zaprezentowano już sylwetki uczestników, ponadto w sieci pojawił się zwiastun pierwszego odcinka, w którym Marta Manowska wręczy gospodarzom listy. Kiedy i o której godzinie premiera 8. edycji "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony" wraca na antenę telewizyjnej Jedynki. Będzie to już ósmy sezon popularnego programu randkowego, w którym rolnicy i rolniczki mają szansę poznać miłość życia. Widzowie znowu będą mieli okazję śledzić perypetie pięciorga uczestników i zabiegających o ich względy kandydatów i kandydatek.

Pod koniec sierpnia na oficjalnym profilu show zaprezentowano sylwetki uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony". Znaleźli się wśród nich faworyci widzów, m.in. atrakcyjna producentka pieczarek Kamila, oraz 26-letni Stanisław spod Kalisza. Niestety do programu nie dostał się Emil z siódmego sezonu, który wcześniej pojawił się w gronie kandydatów Magdy Bator. Przypomnijmy, że o tym, kto z zaprezentowanych w Wielkanoc farmerów znajdzie się w programie, decydowała liczba otrzymanych listów. Do udziału zaproszono pięć osób z największą liczbą zgłoszeń.

Rolnik szuka żony 8 - zwiastun pierwszego odcinka. Kiedy premiera? 

Wyczekiwany show z Martą Manowską zostanie wyemitowany jeszcze tej jesieni. W sieci można już oglądać zwiastun pierwszego odcinka 8. edycji "Rolnik szuka żony", a w nim uczestników goszczących Martą Manowską i przeglądających korespondencję od swoich wielbicieli. 

Pięć zupełnie nowych historii, pięć wyjątkowych osobowości. Opowieść o wielkim pragnieniu i poszukiwaniu miłości - zapowiada prowadząca. 

Premiera "Rolnik szuka żony 8" odbędzie się w niedzielę 19 września 2021 na antenie telewizyjnej Jedynki. Godzina emisji pozostaje ta sama - pierwszy odcinek "Rolnika" obejrzymy o godzinie 21:15

Zobaczcie, co wydarzy się w premierowym odcinku programu "Rolnik szuka żony 8".

xx