Zamknij

Rolnik szuka żony 8: wiemy, kiedy finał ósmego sezonu. Padła data emisji ostatniego odcinka

25.11.2021 10:46
Rolnik szuka żony
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Rolnik szuka żony 8" zbliża się wielkimi krokami. W grudniu zostanie wyemitowany ostatni, finałowy odcinek ósmej edycji programu. Wtedy dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników po zakończeniu zdjęć. Kiedy finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"? Znamy już termin emisji. 

W programie "Rolnik szuka żony 8" uczestnicy wybrali już najbardziej rokujących do związku kandydatów i kandydatki. W ostatnim odcinku widzowie mieli okazję oglądać rewizyty gospodarzy w domach swoich wybrańców. Jak wiadomo, ten etap oznacza ni mniej, ni więcej, że randkowy show powoli zbliża się do końca. Finał programu "Rolnik szuka żony 8" został już nagrany, co zdradzały zdjęcia pojawiające się na profilach uczestników. Wszyscy biorący udział w ósmej edycji spotkali się jeszcze raz z Martą Manowską, żeby podsumować udział w programie i przy okazji zdradzić, czy ich związki przetrwały, oraz jak zmieniło się ich życie od czasu zakończenia zdjęć. 

Rolnik szuka żony 8 - kiedy finał? Termin emisji ostatniego odcinka

Fani programu wciąż czekają na rozstrzygnięcie w wątku Kamili, która wciąż ma mieszane uczucia odnośnie Adama. Reszta uczestników wydaje się mieć klarowną sytuację. Przypomnijmy, że Elżbieta zdecydowała się na Marka, Kamil układa sobie związek z Joasią, Krzysztof oświadczył się już Bogusi, zaś Stanisław postanowił odprawić do domu wszystkie trzy kandydatki. 

Niczego jednak nie warto przyjmować za pewnik, bowiem w ciągu najbliższych tygodni sytuacja w randkowym show może jeszcze ulec zmianie. Przypomnijmy, że na przestrzeni siedmiu sezonów programu było sporo sytuacji, kiedy - wydawałoby się - zakochane pary w finale oświadczały Marcie Manowskiej, że nie są już razem. Na wizji dochodziło do nerwowych dyskusji, wypominania i rzucania oskarżeń. Raz nawet widzowie byli świadkami dramatycznej sceny zerwania zaręczyn, gdy w finale drugiej edycji na oczach całej Polski Ania zwróciła pierścionek Mariuszowi

Czy obecny sezon show zakończy się równie zaskakująco? O tym dowiemy się już niebawem. Finał programu "Rolnik szuka żony 8" zostanie wyemitowany w niedzielę 5 grudnia 2021 r. na antenie TVP1. Przed nami jeszcze cztery tygodnie emocji, zatem trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

Rolnik szuka żony: była uczestniczka miażdży 8. edycję. "Ośmieszano prawie wszystkich bohaterów"