Zamknij

Rolnik szuka żony: na widok tego farmera widzów zamurowało. "Co taki facet robi w programie?"

06.04.2021 16:53
Staszek z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 8" zapowiada się bardzo ciekawie. Widzowie są zachwyceni kandydatami i kandydatkami starającymi się o wejście do programu. Paniom najbardziej spodobał się 26-letni Stanisław z Wielkopolski. Widzowie wróżą mu setki listów. Jakie wymagania stawa kandydatkom przystojny gospodarz? 

"Rolnik szuka żony 8" przyciągnął przed ekrany serki widzów. TVP wyemitowało w Wielkanoc odcinek pilotowy ósmej edycji z sylwetkami kandydatów. Marta Manowska odwiedziła osiem osób - sześciu rolników i dwie rolniczki, które pragną dostać się do programu i znaleźć przed kamerami drugą połówkę. Nie jest to jednak takie proste. O tym, kto znajdzie się wśród uczestników "Rolnik szuka żony 8" zdecyduje liczba nadesłanych listów. W randkowym show zobaczymy farmerów cieszące się największym powodzeniem. 

Po prezentacji sylwetek widzowie są pewni, że w ósmym sezonie "Rolnika" pojawi się 28-letnia Kamila z województwa mazowieckiego. Potentatka z branży pieczarkarskiej należy do najatrakcyjniejszych uczestniczek w historii programu. Z kolei damska część publiczności wróży nawał korespondencji 26-letniemu Stanisławowi. Rolnik z Wielkopolski jest nie tylko przystojny, ale także inteligentny, a do tego nie nie wpisuje się w standardowy obraz polskiego gospodarza. Wiele osób nie może uwierzyć, że taki facet szuka żony w programie. 

Rolnik szuka żony: atrakcyjna Kamila wzbudziła podejrzenia. Fani są pewni: "Coś tu nie gra" 

Rolnik szuka żony 8: Stanisław podbił serca kobiet. Jakie ma wymagania?

Staszek jest jeszcze młodym rolnikiem, ale ma już sprecyzowane plany odnośnie swojej przyszłości. Jak mówi, chce rozwijać gospodarstwo liczące 300 hektarów i nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy. Przedstawia się jako mężczyzna "bardzo pracowity, zdyscyplinowany, który dużo od siebie wymaga". Przy tym rolnik wygląda jak ideał mężczyzny. 

Ma 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie - czytamy w jego prezentacji. 

Staszek był zaręczony z poprzednią partnerką, ale rozstali się z powodu rozbieżnego zapatrywania na przyszłość. Wymarzona partnerka Staszka powinna się do niego przeprowadzić. Ponadto powinna być wysoką, szczupłą brunetką, młodszą lub równolatką, ewentualnie starsza maksymalnie o trzy lata. 

Rolnik nie ukrywa, że u zainteresowanych nim pań będzie zwracał uwagę na drobne gesty, wrażliwość i empatię. Ważna jest dla niego także przeszłość kandydatki. 

Gdyby była po rozwodzie, nie byłby to dla niego duży problem, ale jednak preferowałby, aby partnerka miała "czystą kartę" - czytamy w jego wizytówce.

Wymagania są dość duże, lecz widzowie są pewni: Wysoki, przystojny i bogaty. Listów będzie miał od groma. Jednocześnie zastanawiają się, dlaczego taki przystojny mężczyzna nie może znaleźć partnerki w prawdziwym życiu. 

Zastanawiam się, co taki facet robi w tym programie? 

Serio, już tacy fajni i młodzi goście muszą szukać w programie? 

Przystojny, inteligentny, wyważony. Czuję, że będzie miał powodzenie, tylko obawiam się, że większość kandydatek będzie poniżej jego poziomu. 

No niezła partia! Młody, przystojny, sympatyczny, bogaty z pięknym domem, mieszka sam bez mamy i taty. SAME ZALETY! Jeszcze takiego nie było w żadnej edycji programu. Zobaczymy, ile dostanie listów nasz RODZYNEK w programie. Powodzenia! - piszą, choć obawiają się, "może być, jak z doktorantem od czereśni", czyli Maciejem z poprzedniej edycji. 

Wróżycie Staszkowi sukces?