Zamknij

Rolnik szuka żony 8: pierwszy odcinek zostanie przesunięty? Fani protestują po komunikacie produkcji

17.09.2021 16:00
Rolnik szuka żony 8
fot. materiały prasowe TVP

Premiera "Rolnik szuka żony 8" może nie odbyć się w niedzielę 19 września, jak zaplanowano. Na oficjalnym profilu programu pojawił się komunikat wyjaśniający powód możliwej zmiany. W komentarzach zawrzało. Fani randkowego show obawiają się podobnej sytuacji jak przed rokiem. 

Pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" miał zostać wyemitowany w niedzielę 19 września o godzinie 21.15 na antenie TVP1. Jednak przed weekendem produkcja programu poinformowała, że dzień premiery może ulec zmianie. Powodem ma być mecz polskiej reprezentacji w siatkówce. Nasza ekipa zmierzy się w sobotę w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią i jeśli wygra, w Jedynce odbędzie się transmisja finału z udziałem polskich siatkarzy. Niestety mogą na tym ucierpieć fani programu "Rolnik szuka żony", którego premiera może wówczas zostać przełożona na następny tydzień. 

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]

Rolnik szuka żony 8: premiera może być przesunięta ze względu na mecz siatkarzy

Dwa dni przed emisją pierwszego odcinka 8. edycji "Rolnik szuka żony" produkcja programu poinformowała o możliwiej zmianie. 

Już w sobotę polska reprezentacja siatkówki zmierzy się w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią. Jeżeli wygrają, zawalczą o tytuł mistrza na antenie TVP1 w niedzielę o 20:30. Co oznacza, że w takim wypadku zobaczylibyśmy się tydzień później. Dziś wszyscy jesteśmy kibicami! Do boju, Biało-Czerwoni! - czytamy w komunikacie.

Internauci, którzy mieli nadzieję, że w niedzielny wieczór w końcu po długiej przerwie obejrzą swój ulubiony show, nie kryli niezadowolenia. W komentarzach posypały się krytyczne uwagi pod adresem stacji. Widzowie pamiętają bowiem, że w zeszłym roku TVP także często przesuwało odcinki "Rolnika" ze względu na transmisje meczów. Fani show nie chcą przeżywać tego ponownie i nie czuć się tak, jakby byli traktowani po macoszemu. 

Zaczyna się... Co roku to samo. Zaraz jeszcze mecze piłki nożnej i może w grudniu emisja "Rolnika" się zacznie - przy dobrych wiatrach - komentują na Facebooku.

Jasne, jakby wszystkich interesowała jakaś siatkówka... Od czego są kanały sportowe?

Jak by nie było innego kanału TVP, na którym można transmitować mecz.

Czemu po prostu nie można przesunąć rolnika na inną godzinę? - pytają internauci. 

Niestety nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. Mimo wszystko widzowie "Rolnika" zamierzają w weekend kibicować naszym siatkarzom, nawet jeśli będą musieli poczekać jeszcze tydzień na premierę.

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku 8. edycji Marta Manowska odwiedzi uczestników w ich domach i wręczy im listy od wielbicielek lub wielbicieli. 

Rolnik szuka żony 8: jest zwiastun pierwszego odcinka nowej edycji. Szykują się emocje! [WIDEO]