Zamknij

Rolnik szuka żony: stare zdjęcia Asi trafiły do sieci. Dziewczyna Kamila była modelką [FOTO]

19.11.2021 12:26
Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Kamil z "Rolnik szuka żony 8" zdecydował się na Joannę. Partnerka rolnika po zakończeniu zdjęć ujawniła się na Instagramie i pokazała swoje stare zdjęcia. Okazuje się, że dziewczyna dorabiała jako modelka. 

"Rolnik szuka żony 8" powoli zbliża się do finału. Uczestnicy w większości wybrali już osoby, które ich zdaniem najlepiej rokują na ewentualny związek. Na razie ociąga się tylko Stanisław, który do tej pory nie wyeliminował żadnej kandydatki, ale zanudził panie tak skutecznie, że jedna sama chciała zrezygnować. Staszek wytłumaczył się ze swojego zachowanie po emisji odcinka

Wyklarowała się za to sytuacja u Elżbiety - 56-latka ostatecznie wybrała Marka. Kamila także podjęła decyzję i ku zaskoczeniu widzów podziękowała Tomkowi, zostawiając w programie Adama. Dwaj pozostali uczestnicy show już szukać żon nie muszą. Krzysztof oświadczył się Bogusi jeszcze podczas kręcenia zdjęć. Widzowie uznali to za akt desperacji, ale rolnik i jego wybranka podkreślają, że zaręczyli się z przekonaniem i są ze sobą szczęśliwi. Do zaręczyn może dojść wkrótce także u Kamila, który postanowił zbudować bliską relację z 22-letnią Joasią. 

Rolnik szuka żony 8: Asia, dziewczyna Kamila, dorabiała jako modelka

Asia, jak większość bohaterów "Rolnik szuka żony 8", prowadzi profil na Instagramie. Ostatnio 22-latka z Gębic zorganizowała Q&A, w którym zdradziła parę faktów na swój temat, m.in. zamieściła stare zdjęcia i wyznała, że kiedyś dorabiała jako modelka.

Co ciekawe, na zamieszczonych fotografia Asia wygląda zupełnie inaczej niż w programie i to tak, że można jej na pierwszy rzut oka nie poznać. Kamil na pewno pęka z dumy, że ma tak atrakcyjną ukochaną. Zobaczcie, jak Asia wyglądała w przeszłości, zanim poznaliśmy ją w "Rolniku". 

Edek z "Sanatorium miłości" chce mieć dziecko z nową partnerką. "Gorąco ją namawiam"

asia 3
fot. Instastories:@asia.wielgosz