Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Skandal w programie. Wściekła Kasia chce odejść od Krzysztofa. "Hipokryzja"

24.10.2021 22:23
screen: YouTube
fot. Rolnik szuka żony 8

"Rolnik szuka żony 8" nie przestaje dostarczać widzom gorących emocji. W najnowszym odcinku randkowego show wściekła na Krzysztofa Kasia zapowiedziała, że opuszcza dom rolnika, nie szczędząc gorzkich słów. Z programem pożegnały się łącznie trzy uczestniczki.

" Rolnik szuka żony" przed emisją debiutanckiego sezonu był przez wiele osób skazywany na porażkę. Nie brakowało widzów, którzy nie widzieli w randkowym show, którego głównymi bohaterami są rolnicy, żadnego potencjału. Tymczasem "Rolnik" okazał się strzałem w dziesiątkę a miłosne perypetie mieszkańców wsi i potencjalnych kandydatów na ich partnerów lub partnerki śledzi szerokie grono oddanych fanów. Format prowadzony przez Martę Manowską jest jednym z hitów ramówki TVP. Zadebiutował na ekranach w 2014 roku, a aktualnie możemy oglądać już 8. edycję, w której nie brakuje emocji i kontrowersyjnych bohaterów

Najnowsza odsłona "Rolnik szuka żony" zdaniem wielu wielbicieli jest jedną z najciekawszych, ale także obfitujących w największe kontrowersje. Wszystko za sprawą niezwykle barwnych i niekiedy skrywających sekrety uczestników. Wiele osób było zadziwionych luksusowymi warunkami, w jakich mieszka Stanisław, pojawiły się nawet plotki dotyczące ślubu Krzysztofa z jedną z uczestniczek. Niemal każdy odcinek wywołuje emocje i gorące dyskusje. Nie inaczej było w niedzielę 24 października.

Rolnik szuka żony 8:

Widzowie, którzy spodziewali się kolejnej dawki emocji w "Rolnik szuka żony 8", z pewnością nie mogli czuć się zawiedzeni. Z gospodarstwa Kamila postanowiła wyjechać Justyna, która uznała, że rolnik nie znajdzie szczęścia u jej boku.

- No więc chciałabym ci powiedzieć, że nie chciałabym więcej ci czasu marnować. No więc chciałabym ci powiedzieć, że nie chciałabym więcej ci czasu marnować (...) No i wiesz, jak to z rodziną u mnie jest. Ja raczej dzieci nie będę mieć. Jesteś dobrym człowiekiem i zasługujesz na kogoś dobrego - stwierdziła.

Kamil pogodził się z decyzją, choć nie urywał, że uważał Justynę za faworytkę. O wiele więcej emocji wywołała jednak decyzja Kasi.

Nie jest tajemnicą, że zdaniem większości widzów Krzysztof podjął już decyzję i postanowił związać z Bogusią. Dał temu wyraz, dziękując Swietłanie za poświęcony czas. Po jej wyjeździe zabrał Bogusię na wycieczkę rowerem wodnym. Katarzyna nie wytrzymała i na pomoście poinformowała, że odchodzi z programu. Nie szczędziła rolnikowi i jego wybrance gorzkich słów.

- Tyle mówiliście o szczerości, a tutaj jest hipokryzja - podsumowała ich zachowanie.

Jak widać, uczestników jest coraz mniej, a przed bohaterami show coraz trudniejsze decyzje. Po raz kolejny nie obeszło się także bez kontrowersji, a Marta Manowska zapowiedziała, że w kolejnym odcinku emocje będą się "zagęszczać".