Zamknij

Rolnik szuka żony: Adam miał wziąć udział w innym programie. Trzymał to w tajemnicy przed Magdą

12.01.2021 16:05
Adam z "Rolnik szuka żony 7"
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Adam z "Rolnik szuka żony 7" był kandydatem Magdy Bator. Niewiele brakowało, a przystojny uczestnik nie pojawiłby się w randkowym show. Adam zgłosił się bowiem do innego programu w konkurencyjnej stacji.

"Rolnik szuka żony 7" okazał się sporym sukcesem telewizyjnej Jedyni, choć widzowie zgodnie twierdzą, że była do najnudniejsza edycja w historii programu. Na szczęście paru uczestnikom udało się znaleźć miłość. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin szczęśliwie budują związek po zakończeniu zdjęć. Magda Bator również znalazła partnera, choć jej wybranek nie trafił do grona kandydatów zaproszonych na gospodarstwo.

Po programie szczęście uśmiechnęło się także do Adama Zalewskiego. Jeden z trzech wybranków Magdy związał się z dziewczyną poznaną przed udziałem w show. Sprawa wyszła na jaw w odcinku finałowym. -  Nie uważam, że postąpiłem jakoś bardzo nieuczciwie. To było przed telefonem, przed zaproszeniem Magdy. Dowiedziałem się, że Magda chce mnie poznać i ja się z tą dziewczyną już nie widziałem - tłumaczył Adam. Związek jednak kwitnie, o czym zapewnił sam bohater "Rolnika" na swoim nowo założonym profilu. 

Rolnik szuka żony: Adam pochwalił się dziewczyną. To przez nią stracił zainteresowanie Magdą [FOTO]

Rolnik szuka żony: Adam miał wziąć udział w "Ninja Warrior"

Kandydat Magdy chwalił się w programie, że lubi sport i wyzwania. Zresztą świetnie radził sobie z zadaniami wymagającymi krzepy, jak choćby w zawodach w pchaniu koła od ciągnika. Gdyby nie udział w "Rolnik szuka żony", Adam wziąłby udział w programie "Ninja Warrior", reality show emitowany na antenie Polsatu, w którym uczestnicy muszą pokonać trudny tor przeszkód. Adam wyznał, że dostał się do programu, ale dowiedział się o tym, gdy gościł już w gospodarstwie Magdy.

Jeszcze przed wiadomością o możliwości udziału w „Rolnik szuka żony” miałem okazję być na castingu do „Ninja Wariorr Polska”, jednak w trakcie pobytu na gospodarstwie u rolniczki dostałem telefon, że dostałem się do programu, lecz musiałem zrezygnować z wystąpienia w nim (konflikt interesów), a miałem ogromną chęć wzięcia w nim udziału, dlatego nie mówię nie, będę wysyłał ponownie zgłoszenie i jak będzie mi dane, próbował się dostać do kolejnej edycji, jednak ze względu na obecną sytuację może to trochę potrwać – napisał Adam pod zdjęciem z innymi kandydatami programu.

Pod postem jedna z internautek zasugerowała, że Adama nie przyszedł do "Rolnika" ze względy na Magdę. 

Czyli jednak to prawda, że nie chęć poznania Magdy było powodem wzięcia udziału w programie "Rolnik szuka żony", tylko parcie na szkło – napisała.

Bo oczywiście ty wiesz lepiej, cały internet wie lepiej. Jesteście nieomylni, brawo – zirytował się Adam, a w odpowiedzi na kolejną uszczypliwość dodał: Każdy zinterpretuje to na swój sposób, ja po prostu mam odwagę, żeby robić nowe różne rzeczy, sam miałem się zgłaszać do programu jako rolnik, ale wyszło inaczej.

Chcielibyście zobaczyć Adama w "Ninja Warrior"?

Rolnik szuka żony: Mateusz wystąpi w MMA! Będzie walczył na gali Marcina Najmana