Zamknij

Rolnik szuka żony: Adam pokazał czułe zdjęcia z dziewczyną [FOTO]

20.01.2021 18:26
Adam z Rolnik szuka żony
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Adam z programu "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwie zakochany. Uczestnik "Rolnika" pokazał romantyczne zdjęcia ze swoją dziewczyną w zimowej scenerii.

Adam Zalewski w programie "Rolnik szuka żony" starał się o serce Magdy. Uczestniczka nie wybrała jednak żadnego z kandydatów, którzy zawitali na jej gospodarstwo. Jak się okazało, Adam postanowił poszukać miłości poza kamerami. I było warto. Uczestnik 7. edycji "Rolnika" nową dziewczynę pokazał w mediach społecznościowych kilka tygodni temu. Teraz na jego Instagramie pojawiła się kolejna porcja romantycznych ujęć. Zakochani postanowili skorzystać z pięknej, zimowej aury i wybrali się na spacer.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Adam miał wziąć udział w innym programie. Trzymał to w tajemnicy przed Magdą

Rolnik szuka żony: Adam pokazał nową dziewczynę [FOTO]

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od fanów. "No no gratulacje", "szczęścia", "miłość kwitnie", "ale pięknie wyglądacie"  - komentowali internauci.

Warto podkreślić, że w 7. edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do dwóch par:  Pawła i Marty oraz Magdy i Kuby. Rolniczka postanowiła przejrzeć raz jeszcze listy i wybrać ten od Kuby. Zakochani planują razem przyszłość. Magda wspominała też, że chciałaby przeprowadzić się do ukochanego.

RadioZet.pl