Zamknij

Rolnik szuka żony: Agata Rusak wstąpiła do wojska. "Ku chwale ojczyzny" [FOTO]

22.10.2020 13:50
Agata Rusak
fot. Instagram.com/ Agata Rusak

Agata Rusak z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wstąpiła do wojska. Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, które okrasiła słowami: "Ku chwale ojczyzny". Jak na tę wiadomość zareagowali fani?

Agata Rusak z 5. edycji "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu przeszła metamorfozę. Odświeżyła fryzurę i zmieniła makijaż. Niektórzy podejrzewali, że za tą zmianą stoi miłość. Agata nie komentowała jednak, czy jest zakochana.

Z kolei na najnowszych zdjęciach uczestniczka "Rolnika" zaskoczyła fanów czymś innym. Agata Rusak postanowiła wstąpić do wojska. Zdjęciami w mundurze pochwaliła się na Instagramie. "Ku chwale ojczyzny, zawsze gotowi, zawsze blisko" - napisała.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Natalia pokazała zdjęcia ze ślubnej sesji FOTO] 

Rolnik szuka żony: Agata Rusak wstąpiła do wojska. Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się zdjęciami [FOTO]

Fani gratulowali nowego wyzwania, choć niektórzy byli wyraźnie zaskoczeni decyzją Agaty. "Gratulacje, pięknie wyglądasz", "Agata, gratuluję", - pisali.

Agata Rusak brała udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Wydawać by się mogło, że uczestniczka znalazła miłość w programie. Agata związała się z Łukaszem Sędrowskim. Para zaręczyła się w ostatnim odcinku programu i wydawać by się mogło, że wszystko idzie w dobrą stronę, ku ich ślubowi. Niestety, krótko po programie, para rozstała się. Z profili społecznościowych zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia i każdy z nich poszedł w swoją stronę.

Łukasz Sędrowski jest rolnikiem, który aktywnie bierze udział w dyskusjach na temat rolnictwa, udzielając się m.in. w "Pytaniu na śniadanie". Sędrowski bierze też udział w protestach rolników. Ostatnio narzekał na ustawę "Piątka dla  zwierząt", która jego zdaniem jest bardzo szkodliwa dla rolników.

RadioZEt.pl