Zamknij

Rolnik szuka żony: Agata przeszła metamorfozę. Znacznie wypiękniała od czasu rozstania z Łukaszem [FOTO]

Judyta Wanicka
27.03.2020 16:31
Agata z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rusakagata

Agata Rusak z 5. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się odmienionym wyglądem. Była dziewczyna Łukasza Sędrowskiego zmieniła  nie tylko fryzurę, ale także pokazała się bez okularów. 

Agata Rusak był uczestniczką 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym rywalizowała o względy Łukasza Sędrowskiego. To dla niej rolnik porzucił Paulinę, przez co naraził się na krytykę widzów. Doszło nawet do zaręczyn przed kamerami. Niestety związek bohaterów show nie przetrwał próby czasu. Przez kolejny rok oboje próbowali sobie ułożyć życie uczuciowe. Łukasz informował o postępach w "Pytaniu na śniadanie", z kolei Agata wolała zachować sprawy prywatne w tajemnicy. Obecnie gwiazdę "Rolnika" można oglądać głównie na Instagramie, gdzie często publikuje swoje zdjęcia.  

Rolnik szuka żony: Agata Ruska zmieniła wygląd

Agata pochwaliła się fanom swoja najnowszą metamorfozą. Do tej pory charakterystycznymi atrybutami jej wizerunku były okulary z czerwonymi oprawkami i fryzura z prostą grzywką. W ostatnim poście Agata pojawia się delikatnie odmieniona. Zdjęła bowiem okulary, stawiając na mocniejszy makijaż oczu, i zaczesała grzywkę na bok. Do eksperymentu skłoniła ją domowa kwarantanna.

Kiedy w domu się nudzi. Życzę wszystkim dobrego humoru. Pomimo wszystko cieszmy się najdrobniejszą rzeczą, bo nie wiadomo co będzie jutro - napisała Agata. 

Niewielka zmiana sprawiła, że była narzeczona Łukasza Sędrowskiego wygląda zupełnie inaczej niż przedtem. Fani są zadania, że w takim wydaniu Agata prezentuje się o wiele korzystniej.

Inny makijaż i inna kobieta, na plus. 

Agata super! Kwitniesz kochana.

Jak niewiele trzeba, żeby wyglądać bosko.

Łukasz może sobie w brodę pluć! Żartuję... Ale wyglądasz przecudnie i zdecydowanie wypiękniałaś od czasu programu! - komplementują obserwatorki Agaty. 

Zagłosuj

Podoba ci się odmieniona Agata?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw