Zamknij

Rolnik szuka żony: Agata przeszła metamorfozę. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]

30.09.2020 10:51
Agata Rusak
fot. Instagram.com/ Agata Rusak

"Rolnik szuka żony" to program, który wciąż wzbudza wielkie emocje. Wielu uczestników z poprzednich edycji ma konta społecznościowe, w których zdradzają, co u nich słychać. Agata Rusak z 5. edycji "Rolnika" przeszła sporą metamorfozę. Uczestniczkę ciężko rozpoznać.

"Rolnik szuka żony" to program, który jest uwielbiany przez widzów. Fani programu uwielbiają śledzić losy uczestników w mediach społecznościowych. Mogą zauważyć, jak na przestrzeni lat zmienili się uczestnicy programu. Agata Rusak z 5. edycji show bardzo się zmieniła. Uczestniczka była wybranką Łukasza Sędrowskiego. W finałowym odcinku poprosił Agatę o rękę, a ona powiedziała "tak". Po programie para jakiś czas była ze sobą, jednak ostatecznie ich drogi rozeszły się.

Rolnik szuka żony: Agata przeszła metamorfozę. Uczestniczka "Rolnika" jest nie do poznania

Niedawno Agata przeszła dużą metamorfozę. Uczestniczka zmieniła fryzurę, która znacznie odjęła jej lat. Agata postanowiła też nieco odświeżyć swój makijaż. Choć dalej bardzo lubi czerwoną szminkę, od czasu do czasu nosi kocią powiekę na powiece. Uczestniczka "Rolnika" zamieniła też okulary na soczeki.

Pod najnowszymi zdjęciami Agata zebrała mnóstwo komplementów. "Bardzo ładnie pani wygląda", "wow, ale pięknie pani wygląda", "pięknie wyglądasz, jakoś nie do poznania", "pozytywna zmiana", "lepiej" - piszą wielbiciele bohaterki "Rolnik szuka żony". Fani chwalą nowy wizerunek Agaty i podkreślają, że w nowej fryzurze i makijażu prezentuje się znacznie korzystniej.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl