Zamknij

Rolnik szuka żony: Agata zmieniła fryzurę i zrezygnowała z czerwonej szminki. Jak teraz wygląda?

Sylwia Wamej
30.12.2019 14:19
Agata
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Agata z "Rolnik szuka żony" chętnie pozuje w towarzystwie koleżanek z 6. edycji. Na najnowszym zdjęciu kandydatka Adriana zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zrezygnowała też z czerwonej szminki, która była nieodłącznym elementem makijażu Agaty.

Agata z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Zrezygnowała też z czerwonej szminki

Agata, uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" w programie walczyła o serce Adriana. Agata co prawda nie znalazła miłości w programie, ale zaprzyjaźniła się z niektórymi kandydatkami. Dziewczyny chętnie pozują do zdjęć, publikując je w mediach społecznościowych.

Ostatnio Diana opublikowała fotografię, na której pozuje razem z Agatą i Wioletą. Fani zauważyli, że Agata prezentuje się nieco inaczej, niż do tej pory. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Doi tej pory, mogliśmy ją zazwyczaj oglądać w spiętych włosach. Agata postanowiła zmienić uczesanie i postawiła  na modnego boba. Agata zrezygnowała również z czerwonej szminki, która była niemal nieodłącznym elementem jej make-upu.

Rolnik szuka żony: Fani komplementują nowy wizerunek Agaty

Fanom zmiana Agaty bardzo się spodobała. "Agata, piękna fryzura", "w końcu Agata bez szminki. O wiele lepiej" - pisali fani. To już kolejny raz, gdy byłe uczestniczki "Rolnika" pozują w swoim towarzystwie. Diana chętnie publikuje fotografie również w towarzystwie Natalii, która w programie była kandydatką Sławomira. W 6. edycji "Rolnik szuka żony" szczęście znalazły dwie pary: Kuba i Ania oraz Ilona i Adrian.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW