Zamknij

Rolnik szuka żony: Agnieszka Filochowska pokazała syna. Ale wyrósł [FOTO]

Sylwia Wamej
08.05.2020 11:42
Agnieszka Filochowska
fot. Screen YouTube

Agnieszka Filochowska z 2. edycji "Rolnik szuka żony" jest mamą 3-letniego synka Tomka. Uczestniczka "Rolnika" pochwaliła się najnowszym zdjęciem dziecka, które jest owocem miłości z jej mężem - Robertem Filochowskim.

Rolnik szuka żony: Agnieszka Filochowska pokazała syna. Ale już wyrósł

Agnieszka Filiochowska brała udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie walczyła o serce Roberta. Parze udało się stworzyć szczęśliwy związek. Po programie Agnieszka i Robert wzięli ślub i doczekali się dziecka - synka Tomka.

Agnieszka w swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi ujęciami, na których nie brakuje synka i ukochanego męża. Niedawno pokazała urocze zdjęcia dziecka. Chłopiec ma już 3 lata i rośnie jak na drożdżach. Na fotografię zareagowało mnóstwo fanów, którzy zostawili dużo ciepłych słów. "Cudowny", "super Tomek", "uroczy synuś, cudowna fotka" - komplementowali.

Rolnik szuka żony: które pary wzięły ślub i doczekały się dzieci?

Na przestrzeni lat w programie "Rolnik szuka żony" powstało sporo par, które tak jak Robert i Agnieszka doczekali się potomstwa. Program TVP połączył m.in. Anię i Grzegorza Bardowskich i  Małgorzatę i Pawła Borysewiczów. Jesienią ruszy 7. już edycja "Rolnika". Wszystkich kandydatów i kandydatki widzowie mogli zobaczyć w wielkonocnym odcinku "Rolnika". Program po raz kolejny poprowadzi oczywiście Marta Manowska. 

Zagłosuj

Oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW