Zamknij

Rolnik szuka żony: uczestnik "Sanatorium miłości" w programie. Internauci ostro go podsumowali

20.09.2021 11:04
Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiał prasowy TVP

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" otrzymała list od Andrzeja z "Sanatorium miłości 3". Uczestniczka nie kryła zaskoczenia, ale pozytywnie rozpatrzyła jego kandydaturę. Widzowie nie byli jednak tak łaskawi. Co myślą na temat Andrzeja? 

"Rolnik szuka żony 8" ruszył w niedzielę na antenie TVP. W pierwszym odcinku mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się pięciorgu uczestnikom, wśród których znaleźli się: atrakcyjna producentka pieczarek - 28-letnia Kamila, energiczna pasjonatka ogrodnictwa - Elżbieta, a także sympatyczny hodowca bydła Kamil, 55-letni Krzysztof i uważany za najprzystojniejszego uczestnika tej edycji - 26-letni Stanisław. 

Marta Manowska odwiedziła uczestników w ich gospodarstwach, żeby wręczyć im skrzynki z listami. Rekordzistką okazała się Kamila, do której nadeszło blisko 500 ofert. Stanisław również mógł czuć się wyróżniony - do rolnika zgłosiło się mnóstwo atrakcyjnych pod względem urody kobiet. Największe zaskoczenie przeżyła jednak 56-letnia Elżbieta. Rolniczka otrzymała list od uczestnika innego programu TVP - Andrzeja z "Sanatorium miłości 3". Mężczyzna nie znalazł odpowiedniej kobiety wśród kuracjuszek, lecz jak widać, nie zraziło go to do dalszych poszukiwań przed kamerami i postanowił jeszcze raz wziąć udział w telewizyjnym show. 

Rolnik szuka żony 8: Andrzej z "Sanatorium miłości 3" napisał list do Elżbiety

Elżbieta z lekkim zdziwieniem wysłuchała listu od Andrzeja (który tak naprawdę na pierwsze imię ma Antoni). Jeszcze nie ochłonąłem po udziale w "Sanatorium miłości", a już nadarzyła się okazja, by wziąć udział w "Rolnik szuka żony" - brzmiał fragment jego listu, zakończony słowami: Zdjęcia nie dołączyłem, bo dużo moich fotek jest w sieci.

56-latka pamiętała, że przystojnemu kuracjuszowi podobały się brunetki, tymczasem ona jest blondynką. Niemniej, zaintrygowana korespondencją Andrzeja, kazała Marcie Manowskiej odłożyć go na kupkę z kandydatami "do rozpatrzenia".

Fajny facet, trzeba się zastanowić - powiedziała Elżbieta. 

Jednak udział Andrzeja w "Rolniku" wywołał niesmak wśród internautów komentujących odcinek na facebookowym profilu. 

Ale Andrzej z "Sanatorium miłości"? Ani on nie pasuje na męża rolniczki, a niedawno czytałam, że zakochany, że ma partnerkę, z którą spędzał czas nad Pilicą latem. Co to za chwyt? Mam nadzieje, że żadna rolniczka go nie wybierze, choć facet ekstra zadbany, mądry itd. Pasowałby do tej pani, która dostała najwięcej listów, tylko czy nie za młoda dla niego? 

O proszę, pan Andrzej z "Sanatorium miłości" w kolejnym programie. Ma facet parcie na szkło.

Niezły fircyk, jak nie tu, to tam. Nie stawia go to jednak w dobrym świetle. 

Prawdziwy Tulipan z tego Andrzeja Antoniego... Blondynki, brunetki, ja was wszystkie kocham...

Przecież mówił, że lubi młode laski, ale tu pani dość zamożna, więc wiek już mało istotny, co się będzie przemęczał... Ale wierzę w rozsądek tej pani, bo widać, że mądra życiowo z niej kobieta - podsumowują Andrzeja w komentarzach internauci. 

Elżbieta jednak zdecydowała się zaprosić Andrzeja do programu. W krótkim zwiastunie następnego odcinka można było dostrzec byłego uczestnika "Sanatorium miłości" w gronie kandydatów czekających na spotkanie z Elą. Myślicie, że przypadną sobie do gustu? 

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]