Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką

Sylwia Wamej
20.01.2020 11:49
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ania Bardowska niedawno została mamą córeczki Liwii. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" po raz kolejny pokazała na swoim Instagramie uroczą fotografię dziewczynki.

Ania Bardowska pokazała zdjęcie córeczki

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" niedawno po raz drugi została mamą. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przywitała na świecie córeczkę Liwię. Ania co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia swoich pociech. Tym razem pokazała zdjęcie dziewczynki i pochwaliła się, że przeszła kurs noszenia dziecka w chuście.

"Mama przeszkolona, Liwia spokojna i zadowolona. Przydadzą mi się wolne ręce, tym bardziej że Grzesiek jutro wyjeżdża na targi rolnicze. Dziękuję Kasiu za fachowe rady i miło spędzony czas. Jak to fajnie spotkać koleżankę ze studiów po 7 latach" - napisała Ania pod najnowszym zdjęciem. W komentarzach fanki podzieliły się swoimi doświadczeniami, związanymi z noszeniem dzieci w chuście.

Ania i Grzegorz Bardowscy. Miłość na planie "Rolnik szuka żony"

Ania to uczestniczka drugiej edycji "Rolnik szuka żony", która starała się o serce Grzegorza. Ten od razu wiedział, że Ania jest tą jedyną. Po programie zakochani szybko wzięli ślub i doczekali się dwójki pociech. W jednym z wywiadów Grzegorz opowiadał, że chciałby mieć dużą rodzinę. "Chcemy mieć więcej dzieci, ja chciałbym mieć nawet czwórkę, ale Ania wolałaby pozostać przy trójce. A kiedy? Nie zastanawiamy się nad tym, samo wyjdzie" - mówił rolnik w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW