Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska przeszła metamorfozę. W nowym kolorze trudno ją poznać [FOTO]

07.05.2021 17:12
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"
fot. VIPHOTO/East News

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła spektakularną metamorfozę. Żona Grzegorza Bardowskiego przefarbowała się na ciemny brąz. Na pierwszy rzut oka można jej nie poznać. 

Ania Bardowska jest żoną Grzegorza Bardowskiego, uczestnika drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para doczekała się dwójki dzieci i wkrótce przeprowadzi się do nowego domu, który stanie w pobliżu gospodarstwa Grzegorza. Małżonkowie chętnie opowiadają o posuwających się pracach na swoim kanale na YouTube. Można ich śledzić także na Instagramie. Ostatnio Ania zaprezentowała się fanom zupełnie odmieniona. Żona Grześka zafundowała sobie nową fryzurę i kolor włosów. Efekt zaskoczył nawet samego rolnika!

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska zmieniła fryzurę

Do niedawna Ania była wierna długim włosom z grzywką i jasnymi refleksami. W końcu gwiazda zdecydowała się przefarbować na jednolity kolor. Wybrała elegancki brąz. W dodatku nieco skróciła włosy i ułożyła je w modne fale. 

Kusiło mnie jeszcze krócej - skomentowała swoją metamorfozę. 

Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać, lecz przemiana jest jak najbardziej na plus. Obserwatorki pochwaliły metamorfozę Ani. Grzegorz również był pod wrażeniem, choć nie został uprzedzony o zmianach.

Był mega zaskoczony, bo nie wiedział nic o moich planach. Najważniejsze, że na plus - wyjaśniła w komentarzach Ania. 

A tak Ania Bardowska wyglądała do niedawna. W której wersji ją wolicie?