Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk przeszła metamorfozę: Pokazała piękne zdjęcie [FOTO]

03.03.2021 13:28
Ania Stelmaszczyk
fot. Screen YouTube

Ania Stelmaszczyk brała udział w 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie związała się z Jakubem, jednak ich relacja szybko się skończyła. Po udziale w programie uczestniczka show TVP bardzo się zmieniła i odkryła w sobie kobiecość. Ostatnio pokazała zdjęcia z czarno-białej sesji zdjęciowej, która zrobiła na fanach piorunujące wrażenie.

Ania Stelmaszczyk zdecydowała się wziąć udział w programie  "Rolnik szuka żony". Choć jej relacja z Kubą Napierałą nie przetrwała próby czasu, Ania na nowo odkryła siebie. Była uczestniczka "Rolnika" chętnie eksponuje na Instagramie kolejne sesje zdjęciowe, w których jest główną bohaterką.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Marek Walczak został dziadkiem. Rok temu urodził mu się syn [FOTO]

Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk przeszła metamorfozę

Tym razem była dziewczyna Jakuba pokazała dwa ujęcia z czarno-białej sesji zdjęciowej, w której fotografka wydobyła z niej kobiecość. Fani są zachwyceni subtelną sesją, podobnie jak Ania.

Ciężko opisać co się czuje, widząc siebie w takim wydaniu. Nasuwa się jedynie wielkie DZIĘKUJĘ dla @swanphotography.pl i @beautymagdaa za to, że potrafiły wydobyć ze mnie kobiecość - napisała Ania.

Jedna z internautek podkreśliła, że Ania na fotografiach przypomina Annę Przybylską. Inna stwierdziła, że takie zdjęcia powinna mieć każda kobieta po to, aby zobaczyć siebie w nieco innym świetle. Podobają się wam fotografie Ani Stelmaszczyk?