Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk zmieniła fryzurę. Gwiazda "Rolnika" jest nie do poznania

26.10.2020 10:27
Ania Stelmaszczyk
fot. Instagram.com/ Ania Stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" zapragnęła najwyraźniej jesiennej metamorfozy. Gwiazda "Rolnika" zmienił fryzurę, w której wygląda zupełnie inaczej. W nowym uczesaniu ciężko ją rozpoznać.

Ania Stelmaszczyk z " Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Gwiazda 6. edycji "Rolnika" pochwaliła się na Instagramie nowym cięciem i kolorem. Ania postawiła na modnego blond boba. Nowa fryzura sprawiła, że Ania wygląda w niej znacznie młodziej. Choć uczesanie przypadło do gustu jej fanom, nie zabrakło komentarzy, że wygląda nieco banalnie.

"Moim zdaniem straciłaś swój wygląd, który podkreślał Twój charakter. Teraz jak każda...." - napisała jedna z internautek, "proszę pozostać sobą i będzie pięknie" - dodała inna. Ania szybko odpowiedziała.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony 7: kto odszedł z programu? Pierwsi kandydaci wrócili do domu

Rolnik szuka żony: Ania zmieniła fryzurę. W nowym uczesaniu ciężko ją rozpoznać [FOTO]

"Zmiana fryzury nie zmieni charakteru jedynie ludzie i sytuację, jakie napotykamy w życiu" - zdradziła tajemniczo. Trzeba przyznać, że w nowych włosach i kolorze Ania jest nie do poznania.

Ania Stelmaszczyk brała udział  6. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo wydawać by się mogło, że znalazła miłość w programie, wiążąc się z Kubą Napierałą. Próbowali budować swój związek poza kamerami, jednak nie udało się im stworzyć relacji na dłużej.

"Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły" - pisała jakiś czas Ania.

RadioZEt.pl