Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy przez koronawirusa odwołali chrzest córki

Sylwia Wamej
03.04.2020 14:05
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ania i Grzegorz Bardowscy przez koronawirusa zmuszeni byli odłożyć chrzest córeczki - Liwii. Ania Bardowska na swoim kanale wytłumaczyła, że choć mogłaby teraz pójść w zwykły dzień ochrzcić dziecko, nie zrobi tego, gdyż uważa, że mogłoby to być nieodpowiedzialne.

Ania i Grzegorz Bardowscy odwołali chrzest córki z powodu koronawirusa

Ania i Grzegorz Bardowscy są rodzicami dwójki dzieci: syna Jasia i córeczki Liwii. Ania prowadzi parentingowy kanał na YouTube, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Ostatnio zdradziła, że  razem z mężem zmuszeni byli przełożyć chrzest córeczki - Liwii. Wszystko oczywiście przez panującą w Polsce pandemię koronawirusa.

"Dzisiaj miał odbyć się chrzest święty Liwii - niestety musieliśmy go odwołać. Prawdę mówiąc, nie mamy jeszcze konkretnej nowej daty, trudno jest cokolwiek przewidzieć" - zdradziła Ania Bardowska.

Ania Bardowska: Na kiedy przełożyła chrzest Liwii?

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zdradziła też, że chrzest odbędzie się wtedy, gdy cała sytuacja z koronawirusem uspokoi się. I choć mogłaby teraz pójść do kościoła ochrzcić małą w zwykły dzień, nie zrobi tego ze względów bezpieczeństwa.

"Liwię ochrzcimy dopiero, kiedy cała sytuacja się uspokoi. Wiem, że moglibyśmy pójść do kościoła, chociażby w zwykły dzień i to zrobić teraz, ale kto teraz może czuć się bezpiecznie i ma pewność, że jest zdrowy? (...) Jako matka dwójki dzieci, bardzo przestrzegam wszystkich zasad bezpieczeństwa. Chrzest w obecnej sytuacji, nawet bez dodatkowych gości, w mojej ocenie byłby nieodpowiedzialny. Księża sprawując swoją posługę, mają większy kontakt z ludźmi niż ja" - zdradziła Ania.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia o koronawirusie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET