Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub rozstali się. Fani wściekli na Anię: "Oszukałaś go"

Judyta Wanicka
27.01.2020 11:54
Rolnik szuka żony: Ania i Jakub
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony 6" nie są już razem. Ania zamieściła oświadczenie, w którym ujawniła przyczyny rozstania z Kubą. Internauci mają jednak własną teorię. Ania ostro oberwała w komentarzach.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony 6" nie są już razem. Brzmi to nieprawdopodobnie, ponieważ uczestnicy sprawiali wrażenie świetnie dobranej pary. W ostatnim odcinku Jakub zapewniał, że nie ma szans, by związek z Anią rozpadł się tuż po programie. Wiem na pewno, że jak się spotkamy za pół roku, to my będziemy razem. Mogę się założyć, o co chcecie – mówił. Wygląda na to, że mocno się przeliczył.

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub rozstali się

W sobotni wieczór Ania poinformowała na Instagramie, że jej związek z Jakubem dobiegł końca. Z oświadczenia uczestniczki wynika, że para zerwała ze sobą jakiś czas temu. Powodem rozstania Ani i Jakuba miały być różnice w podejściu do tematu rodziny. 

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - czytamy w oświadczeniu Ani.

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo... - zakończyła smuto była partnerka Kuby.

Jakub skomentował rozstanie z Anią. Zdradził prawdziwy powód odejścia

Koniec związku Ani i Jakuba. Fani obwiniają Anię

Pod postem Ani pojawiło się mnóstwo komentarzy zawiedzionych fanów. Część próbowała dodać Ani otuchy, lecz większość stanowiły kąśliwe wpisy obwiniające Anię za rozpad związku. Według widzów śledzących losy pary od początku Ania nie umiała otworzyć się na nowe uczucie i trzymała rolnika na dystans.

Od początku dawałaś odczuć, że on cię nie pociąga fizycznie ani nie jest w twoim typie. Starałaś się na siłę przełamać to, że nie wygląd jest najważniejszy, a jednak nie wyszło. 

Według moich obserwacji Kuba był zapatrzony w Ciebie od samego początku a Ty wręcz przeciwnie. Odniosłam wrażenie, że on jest odpychający dla Ciebie fizycznie. Byłam pewna, że z takim podejściem właśnie tak to się zakończy, to była jedynie kwestia czasu. 

Przepraszam, że to powiem, ale oszukałaś go. Jeśli się czegoś nie czuje i ma wątpliwości, to nie wchodzi się w związek. Miej na następny raz na uwadze, że wchodzisz w relacje z drugim człowiekiem, który też ma uczucia i swoje nadzieje. Już w programie trzymałaś go na dystans, czuć było, że on ci się nie podoba fizycznie ani do końca nie odpowiada mentalnie. Szkoda, że teraz jak on już się zaangażował, postanowiłaś zakończyć tę relację.

Ania nie wytrzymała i zamieściła kolejny wpis, w którym zaapelowała o uszanowanie jej decyzji.

Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami, to było. Niestety są rzeczy, które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć - napisała Ania  i zapewniła, że uczucie do Jakuba było szczere.

Zagłosuj

Wierzyłeś, że Ania i Jakub zbudują szczęśliwy związek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw