Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania i Kuba zamieszkali ze sobą

Sylwia Wamej
23.12.2019 13:05
Ania i Jakub
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" kontynuują swoją znajomość po programie. Wygląda na to, że ich związek ma się bardzo dobrze. Jak się okazuje, para postanowiła ze sobą zamieszkać.

Rolnik szuka żony: Ania i Kuba opowiedzieli o swoim związku

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" to para, której bardzo dobrze układa się po programie. Zakochani rzadko publikują wspólne zdjęcia w sieci, co wzbudziło plotki fanów o rzekomym kryzysie. Jak się okazuje, między nimi wszystko świetnie się układa. Ostatnio para w rozmowie z TVP VOD zdradziła, jak wyglądały początki ich związku.

"Ja sądzę, że początki nie były łatwe z tego względu, że nie do końca widzowie zrozumieli chyba moje intencje. 50 procent to było dla mnie za mało. Po prostu chciałem wybrać kandydatki, które dla mnie są bliżej mojego serca" - podkreślał Jakub w rozmowie z TVP.

Rolnik szuka żony: Ania i Kuba zamieszkali ze sobą

Zakochani zdradzili też, jak im się układa teraz. Okazuje się, że Ania i Kuba zamieszkali już ze sobą.

"Układa nam się, jesteśmy taką parą z włoskim temperamentem. Dobrze się kłócimy, ale jeszcze lepiej się godzimy. Naprawdę jest fajnie, z Anią nie da się nudzić - zdradził Jakub. - Mogę zdradzić, że mieszkamy ze sobą, ale też planujemy już wynająć lub kupić mieszkanko już takie naprawdę swoje" - dodał Kuba.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/TVP VOD/SW