Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania o relacjach z Jakubem. Zdradziła, dlaczego im nie wyszło

Judyta Wanicka
07.04.2020 16:04
Ania z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Ania z programu "Rolnik szuka żony 6" zdradziła, jak po rozstaniu układają się jej relacje z Jakubem. Wyznała także, dlaczego nie udał jej się związek z rolnikiem. 

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony 6" w styczniu poinformowała fanów o rozstaniu z Jakubem. W swoim wpisie wyznała, że przyczyną zakończenia związku były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Rozstanie pary wywołało burzę w komentarzach. Krytyka spadła głównie na Anię, którą uznano za winowajczynię rozpadu związku. Była dziewczyna Kuby jednak nie zadręcza się wspomnieniami i układa sobie życie na nowo. Jakubowi również udało się stanąć na nogi, co potwierdził w ostatnim wpisie na Facebooku. 

Rolnik szuka żony: Jakub przerwał milczenie po rozstaniu z Anią. Zamieścił wymowny wpis

Rolnik szuka żony: Ania o relacjach z Kubą po rozstaniu 

Ania stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio zorganizowała dla fanów zabawę w pytania i odpowiedzi. Internauci rzecz jasna wykorzystali okazję, by zapytać Anię o jej relacje z Jakubem. Jedna z osób chciała wiedzieć, czy uczucie między nią a rolnikiem było szczere.

Było prawdziwe i to są rzeczy, których nie da się udawać w życiu. Poza tym uważam, że zawsze trzeba liczyć się z drugą osobą - powiedziała Ania.

Zapytana o to, jak wyglądają jej relacje z Kubą po rozstaniu, odparła:

Nie mamy żadnego kontaktu. Przyjaźń to jest bardzo mocne słowo i też się nie przyjaźnimy. 

Ania nadal docenia wiele dobrych cech u Kuby, lecz - jak przyznała - różnice charakterów ostatecznie okazały się nie do pogodzenia. Oboje uznali, że dalsze budowanie związku nie ma sensu i dali sobie szansę na poznanie kogoś bardziej dopasowanego. 

Każdy z nas spotyka na swojej drodze jakąś osobę, planuje, myśli, że „to jest to”, a później nie wychodzi. To jest po prostu życie - stwierdziła Ania. Nagrania były mega fajne. Podczas zdjęć było cudownie, ale kończą się nagrania i wychodzą różne inne cechy charakteru. Albo te cechy zaakceptujemy i dajemy radę z nimi żyć, albo po prostu odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym - powiedziała. 

Gwiazda "Rolnika" nie uniknęła pytania o nowego partnera. Czy po rozstaniu z Kubą zdążyła już kogoś poznać? 

Nie, nie jestem w związku. Koronawirus jeszcze bardziej mi przeszkodził w tym, aby w jakikolwiek nowy związek wejść - zażartowała Ania. 

Zagłosuj

Czy uważasz, że Ania i Kuba pasowali do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw