Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania pochwaliła się nowym hobby. Wygląda na szczęśliwą

Sylwia Wamej
03.03.2020 16:16
Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/ Anna Stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie nowym hobby. Uczestniczka "Rolnika" na najnowszym zdjęciu wygląda na szczęśliwą.

Rolnik szuka żony: Ania pochwaliła się nowym hobby

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie nową pasję. Uczestniczka "Rolnika" uczy się jeździć na waveboardzie. "Waveboard nadal nie opanowany" - napisała Ania. Gwiazda programu TVP wygląda na szczęśliwą. Zauważyli to również fani w komentarzach. Niektórzy podkreślili też, że Kuba nie do końca pasowałby do Ani.

 "Gdzie do tej pani taki ułożony pan Kuba" - napisała jedna z internautek.

Uczestniczka "Rolnika musiała zmierzyć się niedawno z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Gdy opublikowała kilka zdjęć z wakacji w Rzymie, nie zabrakło krytycznych wpisów, że zrobiła karierę na związku z Kubą."Tak sie robi kariere! A Kuba to tylko malutki dodatek dla osiągnięcia celu" - pisała jedna z komentujących.

Rolnik szuka żony: Kuba i Ania rozstali się

Kuba i Ania poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony". Ich relacja przetrwała po programie, jednak nie na długo. Pod koniec stycznia Ania wyjaśniła na Instagramie, że razem z Kubą podjęli decyzję o rozstaniu.

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina", a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły” –napisała Ania na Instagramie.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW