Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania pokazała córeczkę. Fani: "Podobna do ciebie Aniu"

Sylwia Wamej
20.02.2020 12:27
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie córeczki Liwii. Rodzinne zdjęcie zachwyciło fanów. Ania podzieliła się też z wielbicielami poradami dotyczącymi ubioru maluszków.

Ania Bardowska pokazała córeczkę Liwię na Instagramie

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami oraz wychowawczymi poradami. Ostatnio pokazała zdjęcie córeczki Liwii. Ania, która w listopadzie 2019 roku po raz drugi została mamą, rzadko pokazuje twarz dziewczynki. Teraz coraz chętniej zamieszcza zdjęcia młodszej pociechy w sieci. Przy okazji Ania podzieliła się z fanami poradami dotyczącymi ubioru maluszka na co dzień.

"Moda czy wygoda? A może to i to ? Liwia najwięcej czasu spędza ubrana w pajace. piżamki (z Jankiem było dokładnie tak samo). To moja ulubiona forma stroju dla dzieci, kiedy najwięcej czasu spędzają leżąc. Mam poczucie, że dziecku tak jest najwygodniej, nic nie uciska itd. Co o tym sądzicie? Sukienki w szafie się mnożą ale w nieco większych rozmiarach"  - pisze żona Grzegora Bardowskiego.

Fani w komentarzach dzielą się swoimi doświadczeniami, komplementując też Liwię. "Aniu, podobna do Ciebie" , "jaka już duża"- piszą fani.

Ania i Grzegorz poznali się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony"

Ania i Grzegorz poznali się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Grzegorz od razu zauroczył się Anią. Po programie szybko zaręczyli się i wzięli ślub. Owocem ich miłości jest synek Jaś i córeczka Liwia.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW