Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania pozuje w bikini. Jakub załamany? [FOTO]

02.07.2020 11:38
Ania z Rolnik szuka żony w bikini
fot. Instagram:@ania__stelmaszczyk

Anna Stelmaszczyk, jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony", pokazała zdjęcie w bikini. Czy były partner Jakub ma powody do smutku? Zdaniem większości internautów bez wątpienia, Ania wygląda bowiem świetnie.

"Rolnik szuka żony" to program, który odniósł ogromny sukces, choć wiele osób skreślało go już na starcie. Reality show, w którym rolnicy spośród kilku kandydatek starają się wybrać partnerkę, wydawał się pomyłką, ale okazał formatem ciekawym, który zyskał grono oddanych fanów. Co więcej, kilka par rzeczywiście odnalazła w programie miłość i założyła rodziny. Rodzinę Bardowskich odwiedził nawet prezydent Andrzej Duda, co świadczy o popularności uczestników "Rolnika".

Jedną z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnika" była Anna Stelmaszczyk, która z miejsca zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów. Podkreślano między innymi jej pozytywne podejście do życia i urodę. Za namową syna znalazła się w programie i wiele wskazywało na to, że będzie kolejną kobietą, która odnajdzie miłość przed kamerami. Jej relacja z rolnikiem Jakubem kwitła i można się było spodziewać, że postanowią być ze sobą przez całe życie. Niestety, los pisze przeróżne scenariusze i para ostatecznie rozstała się. Ania najwyraźniej pogodziła się z nieudanym związkiem i postanowiła świetnie bawić.

 Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się? Para wydała oficjalne oświadczenie

Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk w bikini. Tak wypoczywa po rozstaniu z Jakubem

Na profilu Anny Stelmaszczyk na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uczestniczka "Rolnik szuka żony" pozuje w otoczeniu koleżanek. Panie postanowiły wypocząć nad polskim morzem. Pogoda najwyraźniej dopisywała, ponieważ na fotografii możemy podziwiać Anię w kostiumie kąpielowym.

- Wiatr we włosach, morze, Bałtyk, ja i one - napisała Stelmaszczyk.

Wypoczywające i uśmiechnięte koleżanki Anny prezentują się świetnie, jednak to ona skradła uwagę internautów. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy komplementujących jej urodę. Ciężko się z nimi nie zgodzić. Nie zabrakło uszczypliwego komentarza skierowanego do Jakuba.

- Szefowa petarda.

- Jakub pewnie ogląda zdjęcia i załamany.

- Brawo wy - czytamy.