Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania pokazała zmysłową sesję zdjęciową na plaży: "Piękna ty" [FOTO]

20.07.2020 13:14
Rolnik szuka żony: Ania pokazała zmysłową sesję zdjęciową na plaży: "Piękna ty" [FOTO]
fot. Instagram.com/ Ania Stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" jest aktywna na Instagramie. Była uczestniczka hitowego show TVP chętnie udostępnia swoim fanom prywatne zdjęcia. Ostatnio pochwaliła się zmysłową sesję zdjęciową na plaży. Wakacyjne, zmysłowe kadry zachwyciły wielbicieli Ani.

Rolnik szuka żony: Ania pokazała zmysłową sesję zdjęciową. Tak pozuje na plaży [FOTO]

Ania Stelmaszczyk zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Na planie programu poznała Kubę, z którym związała się też poza kamerami. Relacja trwała jednak krótko, a powodem jej rozpadu była "inna wizja związku i rodziny". Ania, choć nie znalazła miłości w programie, wydaje się być szczęśliwa. Na Instagramie chętnie prezentuje kadry z przyjaciółmi oraz synem. Ostatnio Ania wzięła udział w wakacyjnej sesji zdjęciowej, a efektami pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Uczestniczka "Rolnika" zaprezentowała zdjęcia, na których pozuje w zmysłowych pozach w czerwonej, seksownej sukni. Fotografie są zmysłowe, ale jednocześnie subtelne. Fanom sesja zdjęciowa przypadła do gustu. W komentarzach zalali Anię komplementami. "Piękna, rewelacja", "pięknie Aniu, "piękne foty", "super zdjęcia" - komplementowali wielbiciele.

Rolnik szuka żony: Ania o samotnym macierzyństwie

W jednym z wywiadów Ania przyznała, że lubi cieszyć się drobiazgami i przelewa to na swojego synka - Jasia.

"Nie chcę też by mój synek Jaś uczył się ode mnie zamartwiania się, marudzenia. (...) Dzisiaj wiele dzieciaków, gdy dostaje prezenty, od razu sprawdza, ile kosztowały. Radość uzależnia się od wartości materialnej. Nie chcę, by mój syn tak robił. Dlatego pokazuję mu swoim przykładem, jak cieszyć się drobiazgami. (...) Wdzięczność jest tym, co ułatwia mi bycie szczęśliwą" - wyznała w rozmowie z "Dobre rady". Ania swojego syna wychowuje samotnie, jednak gdy rozstała się z ojcem swojego dziecka, musiała sobie poradzić.

"Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy - przyznała w rozmowie z "Dobre rady".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl