Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania przestrzega "rzepiary" przed robieniem zdjęć w polu rzepaku

Sylwia Wamej
03.06.2020 09:52
Rolnik szuka żony:  Ania przestrzega "rzepiary" przed robieniem zdjęć w polu rzepaku
fot. Instagram.com/ Ania Bardowska

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wypowiedziała się na temat modnych ostatnio kwiatów na Instagramie, czyli rzepaku. Zdjęcia w polu tych pięknych kwiatów upodobały sobie modne influencerki i gwiazdy. Uczestniczka "Rolnika" w rozmowie z Plotkiem powiedziała, że warto pamiętać o delikatnym obchodzeniu się z tymi kwiatami, bo  może są dla kogoś jedynym źródłem utrzymania.

Rolnik szuka żony: Ania przestrzega "rzepiary" przed robieniem zdjęć w polach rzepaku

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co myśli o "rzepiarach", czyli infucenerkach, które fotografują się na Instagramie w polu pełnym tych żółtych kwiatów. Uczestniczka "Rolnika" przypomina o tym, żeby obchodzić się z rzepakiem delikatnie i  nie niszczyć kwiatów, bo być może dla kogoś uprawa rzepaku jest jedynym źródłem utrzymania.

"Nie wydaje mi się, aby szkody tutaj były wielkie. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że te piękne żółte kwiaty będą kogoś wypłatą, na którą czeka się cały rok i być może jest jedynym dochodem" - powiedziała Ania Bardowska w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Ania Bardowska zdradziła, czy zdjęcia blogerek w rzepaku przeszkadzają rolnikom

Ania zdradziła też, czy liczne zdjęcia, które mają miejsce w polu rzepaku, przeszkadzają bardzo rolnikom.

"Czy to przeszkadza rolnikom? Myślę, że w samym robieniu zdjęć nie ma nic złego, jeżeli nie niszczy się uprawy. Piękne zdjęcia można zrobić również, stojąc przy samym rzepaku, niekoniecznie chodząc po nim, a jeżeli ktoś bardzo chce wejść w pole, może to zrobić np. za pomocą ścieżki technologicznej- to taki ślad po przejazdach ciągnika" -powiedziała Ania.

Jak się okazuje, fanami zdjęć w rzepaku było w ostatnim czasie sporo polskich gwiazd, m.in. Julia Wieniawa, Kasia Cichopek, Anna Wendzikowska czy Marcelina Zawadzka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Posłuchaj podcastu