Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania przeszła metamorfozę. Była dziewczyna Kuby jest nie do poznania!

06.07.2020 21:33
Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@ania__stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony 6" zmieniła fryzurę i przefarbowała się na blond. Była dziewczyna Jakuba przeszła radykalną metamorfozę pod okiem stylistki. Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda programu "Rolnik szuka żony". 

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony 6" w styczniu poinformowała fanów o rozstaniu z Jakubem Napierałą. W swoim wpisie wyznała, że przyczyną zakończenia związku były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Fani sugerowali, że parę poróżniła kwestia potomstwa, ale żadna ze stron nie chciała zdradzać szczegółów. Rozstanie Anny i Jakuba wywołało burzę w komentarzach. Na byłą dziewczynę rolnika spadła lawina oskarżeń i insynuacji, że to ona odpowiada za rozpad związku. 

Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" stara się nie zadręczać krytyką. Czerpie z życia, ile się da i dzieli się radosnymi chwilami z synem w sieci. Jakubowi również udało się stanąć na nogi, co potwierdza jego pierwszy od czasu rozstania post na Facebooku. Obecnie oboje układają sobie życie w pojedynkę. Ania stara się podtrzymywać popularność, jaką dał jej program i regularnie kontaktuje się z fanami na Instagramie. Ostatnio była dziewczyna Kuby zaskoczyła fanów radykalną zmianą wyglądu. 

Rolnik szuka żony: Ania pozuje w bikini. Jakub załamany? [FOTO]

Rolnik szuka żony: Ania zmieniła fryzurę. Była dziewczyna Jakuba została blondynką 

Ania Stelmaszczyk pochwaliła się efektami wizyty u zawodowej stylistki. Była gwiazda "Rolnika" przefarbowała włosy na blond i ułożyła je w modne fale. Do tego zafundowała sobie profesjonalny makijaż. Trzeba przyznać, że była dziewczyna Jakuba wygląda zachwycająco. Na pierwszy rzut oka trudno ją poznać!

Dla Ani przygotowałam 4 stylizacje: piękną czerwoną sukienkę, w której weszła do wody, dżinsy z topem i szpilkami, strój kąpielowy oraz w obszerną białą koszulę, w której prezentowała się znakomicie - napisała stylistka.

Niebawem pojawią się zdjęcia z zapowiadanej sesji. Mamy nadzieję, że Ania pochwali się nimi na swoim profilu. 

ania stelmaszczyk rolnik szuka zony2
fot. Instastory:@ania_stelmaszczyk

Posłuchaj podcastu