Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania przeszła metamorfozę i została blondynką

Sylwia Wamej
13.03.2020 19:24
Ania Stelmaszczyk
fot. Instagram.com/ Ania Stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek. Gwiazda hitowego programu TVN zmieniła kolor włosów. Teraz jest blondynką.

Rolnik szuka żony: Ania zmieniła fryzurę. Została blondynką

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" zmieniła nieco swój wizerunek. Uczestniczka show TVP postanowiła odświeżyć swoją fryzurę, a dokładniej zmienić kolor. Na Insta Stories zaprezentowała się w wersji blond. Trzeba przyznać, że w nowym odcieniu bardzo jej do twarzy. Być może to początek zmian w życiu uczestniczki "Rolnika".

Ania w 6. edycji "Rolnik szuka żony" poznała Kubę, z którym po programie stworzyła związek. Niestety, ich relacja nie przetrwała. Jak poinformowała na Instagramie, każdy z nich miał odrębną wizję rodziny. Każdy z nich układa sobie teraz życie osobno. Ania po rozstaniu z Kubą wyjechała na krótki odpoczynek do Włoch. Złośliwi twierdzili, że Ania promuje się na rozstaniu z Kubą.

ania_rolnik

Rolnik szuka żony: Iwona i Adrian znaleźli miłość po programie

W 6. edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do Iwony i Adriana. Po programie ich relacja rozkwitła. Zakochani chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rolnik szuka żony"

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW