Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania zaatakowana po rozstaniu z Jakubem. "Jesteś patologią"

Judyta Wanicka
21.05.2020 13:56
Ania z "Rolnik szuka żony" oberwała za rozstanie z Jakubem
fot. Instagram:@ania__stelmaszczyk

Ania z "Rolnik szuka żony 6" znowu padła ofiarą hejtu po rozstaniu z Jakubem. Uczestniczka show TVP została oskarżona o rozpad związku z Kubą i wyzwana od patologii. Jak na to zareagowała? 

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony 6" w styczniu poinformowała fanów o rozstaniu z Jakubem Napierałą. W swoim wpisie wyznała, że przyczyną zakończenia związku były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Fani sugerowali, że parę poróżniła kwestia potomstwa, ale żadna ze stron nie chciała zdradzać szczegółów. Rozstanie Anny i Jakuba wywołało burzę w komentarzach. Na byłą dziewczynę rolnika spadła lawina oskarżeń i insynuacji, że to ona odpowiada za rozpad związku. 

Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" stara się nie zadręczać krytyką. Czerpie z życia, ile się da i dzieli się radosnymi chwilami z synem na Instagramie. Jakubowi również udało się stanąć na nogi, co potwierdza jego ostatni wpis na Facebooku. Ania zapewnia, że uczucie do Kuby było szczere i choć już nie utrzymują kontaktu, zachowali przyjacielskie nastawienie. Niestety wielu widzów kibicujących poczciwemu rolnikowi nie może pozbyć się wrażenia, że został on wykorzystany i zraniony. Nawet kilka miesięcy po rozstaniu Ania musi mierzyć się z brutalną krytyką w sieci. 

Rolnik szuka żony: Ania o relacjach z Jakubem. Zdradziła, dlaczego im nie wyszło

Rolnik szuka żony: Ania oberwała za rozstanie z Jakubem

Uczestniczka "Rolnika" w dalszym ciągu otrzymuje złośliwe wiadomości. Jednym z takich nieprzyjemnych wpisów podzieliła się z internautami. Ania opublikowała fragment wymiany zdań z jedną ze swoich obserwatorek, w którym została zaatakowana za rozstanie z Jakubem.

Dorośnij kobieto, a nie wariatka - napisała hejterka. 

Gdy Ania odpowiedziała żartobliwie, że nie chce, internautka uderzyła z grubej rury, wyzywając ją od patologii. 

Dlatego Kuba cię wyrzucił. Od samego początku programu mówiliśmy mu, żeby nie pchał się w patologię, bo to od razu widać, kto jest kim - docięła internautka. 

Ania nie miała zamiaru wdawać się w rozmowę. Zrobiła screen i udostępniła wszystko na Instastory. Najpewniej po to, by ośmieszyć hejterkę. Potem nie wracała do tematu. Już w następnej relacji śmiała się występu Andrzeja Dudy. 

ania aa
fot. Instastory:@ania__stelmaszczyk
Zagłosuj

Czekasz na 7. edycję programu "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw