Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania znalazła partnera. Była dziewczyna Kuby wreszcie jest szczęśliwa

17.09.2020 15:10
Ania z "Rolnik szuka żony 6"
fot. Instagram:@ania__stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony 6" ma nowego partnera. Była dziewczyna Jakuba w końcu odnalazła szczęście. Kim jest nowy ukochany Ani z "Rolnik szuka żony"?

Ania Stelmaszczyk z programu "Rolnik szuka żony 6" jest szczęśliwie zakochana. Był dziewczyna Jakuba Napierały buduje związek z pewnym mężczyzną i już się z tym nie kryje. Pojawiła się nawet ze swoim towarzyszem na zdjęciu, ale nie chciała zdradzić, kto jest u jej boku. W końcu wszystko stało się jasne. Ania wyznała w wywiadzie, że jest z kimś związana i w końcu przepełnia ją uczucie, jakiego dawno nie miała. Kim jest nowy partner Ani z programu "Rolnik szuka żony" i kiedy uczestniczka zamierza pochwalić się nim fanom?

Ania do niedawna była związana z Kubą, którego poznała na planie szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Relacja rozwijała się jeszcze przez kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć. Ania zamieszczała wspólne zdjęcia na Instagramie, na których trzymała się z Kubą za rękę. Podkreślała również, że rolnikowi udało się nawiązać przyjacielską relację z jej synem. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Na początku 2020 roku Ania i Jakub nieoczekiwanie poinformowali o rozstaniu. Jak podkreślali w oświadczeniach, podzieliło ich odmienne zapatrywanie na kwestie rodzinne. Mimo że para z "Rolnika" rozeszła się w pokojowej atmosferze, w sieci huczało od insynuacji, że Ania zabawiła się uczuciem Jakuba i związała się z nim tylko dla medialnego rozgłosu.

Rolnik szuka żony 7: Magda przeżyła dramat, ale widzowie jej nie oszczędzają. "Zdesperowana. Chce coś udowodnić byłemu"

Rolnik szuka żony: Ania, była dziewczyna Kuby, ma nowego partnera 

Na szczęście zarówno Ani jak i Jakubowi udało się już znaleźć drugie połówki. Niedawno Jakub opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcia i wyznał, że jest szczęśliwy u boku nowej kobiety. W tym samym czasie Ania zdradziła, że również układa sobie życie z nowo poznanym mężczyzną. Zagadnięta o tajemnicze zdjęcie opowiedziała o swoim związku. 

Na zdjęciu rzeczywiście byłam z mężczyzną. Od jakiegoś czasu spotykamy się i jestem, póki co naprawdę szczęśliwa. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będę jeszcze się tak czuć, ale jak to mówią "pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie" i tak też było - wyznała w rozmowie z Plotkiem Ania.

Bohaterka "Rolnika" nie chce jednak zdradzać szczegółów kwitnącej relacji. Na jej wspólne zdjęcie z partnerem przyjdzie internautom jeszcze poczekać. 

Nie chcę narażać go na opinię innych, dlatego też za dużo o nim mówić nie chcę. Nie jest to osoba publiczna i nie ma też nic wspólnego z programem. To uczucie pojawiło się nagle i mam nadzieję, że będzie trwało jak najdłużej, bo zarówno dla mnie, jak i dla Jasia on jest również przyjacielem i kimś na kim możemy polegać - powiedziała była dziewczyna Jakuba.

Posłuchaj podcastu