Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania znowu jest szczęśliwa. Fani krytykują: "Szybko się pocieszyłaś"

Judyta Wanicka
14.02.2020 16:10
Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Ania z "Rolnik szuka żony 6" opublikowała pierwsze zdjęcia od czasu rozstania z Kubą. Poleciała ze znajomymi za granicę i jak widać, nie rozpacza po nieudanym związku. Fankom jednak nie spodobało się zachowanie Ani. "Zabawiła się pani Jakubem, a i teraz świetnie się pani bawi" - piszą z wyrzutem fanki. 

Anna i Jakub programu z "Rolnik szuka żony 6" niedawno poinformowali fanów o rozstaniu. Ania w swoim wpisie wyznała, że przyczyną zakończenia związku były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Z kolei Kuba dodał, że różnice były nie do pogodzenia i były źródłem nieporozumień. Rozstanie Ani i Jakuba wywołało burzę w komentarzach. Krytyka spadła głównie na Anię, którą uznano za winowajczynię rozpadu związku. Oliwy do ognia dolały nowe zdjęcia Ani, która szczęśliwie układa sonie życie przy wsparciu przyjaciół. 

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub rozstali się. Fani wściekli na Anię: "Oszukałaś go" 

Rolnik szuka żony: Ania w ogniu krytyki po rozstaniu z Jakubem

Ani nie dopisało szczęście z Kubą, ale walentynek nie spędza samotnie. Na Instagramie można zobaczyć zdjęcia z lotniska, na których Ania szykuje się do zagranicznego wypadu z grupą znajomych. Była dziewczyna Kuby raczej nie zadręcza się wspomnieniami o nieudanym związku z rolnikiem, bo wygląda na radosną i zrelaksowaną. 

Niektórym internautkom najwyraźniej nie spodobał się fakt, że Ania nie pogrążyła się rozpaczy po Kubie, bo zaatakowały ją w komentarzach. 

Widzę, że zabawiła się Pani Jakubem, a i teraz świetnie się Pani bawi. Szybko się Pani pocieszyła. Nie pasował do wizerunku. Fajne mu Pani Walentynki urządziła.

Jaka uchachana... Po "miłości" ani śladu. Czyli to taka gra, zaistnieć w tv i na Instagramie. Mnie tutaj już nie ma i nie będzie, czuję fałsz i obłudę.

Taaa, taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie, a później nagle zmiana frontu, to już jaki typ.

Ania nie chciała wchodzić w polemikę z hejterami. Odpowiedziała za to ze spokojem i grzecznie. 

Mam przy sobie takich ludzi, przy których uśmiech nie znika z twarzy - napisała była dziewczyna Kuby.

Zagłosuj

Żałujesz, że Ania i Jakub się rozstali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw