Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania została mamą w wieku 22 lat. Pokazała zdjęcie z synem sprzed lat [FOTO]

Sylwia Wamej
25.05.2020 10:11
Rolnik szuka żony: Ania została mamą w wieku 22 lat. Pokazała zdjęcie z synem sprzed lat [FOTO]
fot. Instagram.com/ Ania Stelmaszczyk

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" pokazała archiwalne zdjęcia z początków macierzyństwa. Pretekstem do publikacji zdjęć z przeszłości były 13 urodziny jej syna - Jasia. Ania postanowiła powspominać ten niezwykły dla niej czas.

Rolnik szuka żony: Ania pokazała zdjęcie z synkiem sprzed lat. Jak wtedy wyglądała?

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji "Rolnik szuka żony" aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Tym razem uczestniczka 6. edycji "Rolnika" wróciła pamięcią do początków macierzyństwa i postanowiła powspominać ten wyjątkowy dla niej czas. Jej syn Jaś skończył właśnie 13 lat. Z tej okazji, Ania opublikowała m.in. zdjęcie z początków macierzyństwa, na którym wyglądała zupełnie inaczej.

"Dokładnie 13 lat temu o godz 20:05 zostałam mamą. Bardzo szczęśliwą mamą, bo spełniło się pierwsze moje marzenie. Miałam wtedy 22 lata, a nawet nie wiem kiedy to zleciało. Czy jest łatwo? Nie zawsze. Czy warto? Zawsze WARTO. Bo kim i gdzie bym teraz była? Nad tym się nie zastanawiam, bo wiem na pewno, że czułabym pustkę i nie byłabym tym, kim jestem teraz. Uściski dla wszystkich dzielnych cudownych mam"  - napisała Ania.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych i ciepłych słów dla syna Ani - Jasia.

Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk wzięła udział w 6. edycji programu. Jej związek z Kubą nie przetrwał próby czasu

Ania Stelmaszczyk wzięła udział w 6. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie początkowo znalazła szczęście u boku Kuby. Po programie wydawali się ze sobą szczęśliwi, jednak nie na długo. Na profilu Ani pojawiła się informacja, że ona i Kuba mają odmienne wizje związku i muszą się rozstać. W 6.  edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się jednak do innej pary - Ilony i Adriana, którzy po programie budują swój związek.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Jesteś mamą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW