Zamknij

Rolnik szuka żony: Anna i Grzegorz Bardowscy budują dom. Pokazali, gdzie będą mieszkać

Judyta Wanicka
31.01.2020 15:59
Anna i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram:@ania.bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zaczynają budowę domu. Para pochwaliła się, gdzie stanie ich nowe lokum, w którym zamieszkają z synkiem Jasiem i niedawno urodzoną Liwią.

Anna i Grzegorz Bardowscy to para znana z programu "Rolnik szuka żony". Poznali się w drugiej edycji programu i wkrótce stworzyli szczęśliwy związek, który trwa do dzisiaj. Bardowscy doczekali się dwojga dzieci. Trzy lata temu na świat przyszedł Jaś, a w listopadzie urodziła się Liwia. Gdy ich rodzina powiększyła się o kolejną pociechę, zdecydowali się wybudować dom.

Anna i Grzegorz Bardowscy budują dom

Na kanale Ani Bardowskiej pojawiło się wideo, w którym sympatyczna para z "Rolnika" opowiada o planach budowy domu. W nowym cyklu Bardowscy zamierzają pokazać fanom, jak podstępują prace nad ich wymarzonym lokum.

Słuchajcie, syna już mam. Córeczkę też. Coś tam w swoim życiu zasadziłem… W sumie nie mało. Można powiedzieć, że jeszcze tylko drzewa nie zasadziłem. Ale zostaje mi jeszcze do postawienia dom – powiedział Grzegorz.

Tym filmikiem zaczynamy dokumentację naszej budowy, decyzja podjęta. Działka już wybrana, teraz tylko papiery - dodała Ania. 

Okazuje się, że dom stanie niecały kilometr od gospodarstwa Grzegorza. Wkoło pola, lasy i piękna przyroda oraz włości Grzegorza.

Za nami są same pola Grześka, dlatego nikt się nam nie wybuduje - cieszy się Ania i żartuje, że teraz będzie maiła męża cały czas na oku.

Ania została oficjalnie mianowana kierownikiem budowy. Zadbała już o wszystkie pozwolenia i potrzebne dokumenty. Wypada więc tylko trzymać kciuki, by budowa przebiegała bez żadnych problemów.

Zagłosuj

Wolisz mieszkanie czy dom?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw