Zamknij

Rolnik szuka żony: Dawid spotyka się z uczestniczką z innej edycji?

08.10.2020 08:01
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

Dawid Noweta z 7. edycji "Rolnik szuka żony" jest zakochany? Choć program kręcony był kilka miesięcy temu, niewykluczone, że Dawid nie związał się z żadną z kandydatek. Uczestnik chętnie komentuje z kolei zdjęcia Diany z poprzedniej edycji. Z komentarzy Dawida pod zdjęciami wynika, że jest Dianą zauroczony. Czy to tylko niewinny flirt, a może coś więcej?

Dawid z 7. edycji "Rolnik szuka żony" zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki: Martynę, Magdalenę oraz Monikę. W niedzielnym odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak dziewczyny odnalazły się u niego na gospodarstwie.

O tym, czy ostatecznie wybrał jedną z trzech kandydatek, fani programu  przekonają się, oglądając kolejne odcinki. "Rolnik" kręcony był kilka miesięcy temu i na razie nie wiadomo, jak potoczyło się życie uczuciowe rolników i rolniczki Magdy.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Kandydat Magdy w ogniu krytyki internautów: "Nie ma zamiaru zakładać rodziny" 

Rolnik szuka żony: Dawid spotyka się z Dianą z poprzedniej edycji?

Wygląda jednak na to, że Dawidowi wpadła w oko uczestniczka z poprzedniej edycji - Diana. Mężczyzna chętnie komentuje zdjęcia Diany na Instagramie. Komentarze wskazują, że jest nią wręcz zauroczony. Wiadomo też, że między nimi doszło do spotkania.

"Ładne masz te oczy, ładne, zielone" - skomentował Dawid jedną z fotografii Diany. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

"Oczy zielone, życie szalone. Zresztą sam widziałeś" - napisała tajemniczo. "Oj widziałem, widziałem! Ale ja bym powiedział, że te oczy zielone są „uśmiechem doprawione”  skomentował Dawid.

Uczestnik "Rolnika" nie pozostawił bez odpowiedzi fotografii Diany w sukni ślubnej. "Tutaj na tym zdjęciu przychodzą mi na myśl słowa pewnej piosenki ... pewnie nawet znasz: „chyba znalazłem ...” " - skomentował tajemniczo. Czy to tylko niewinny flirt, a może coś jest na rzeczy

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl